Bojím se, že můžu být těhotná

Anonymní
11.7.20 12:17

Bojím se, že můžu být těhotná

Zdravím, je mi 17 let a 4.-5.7. jsme měli s přítelem pohlavní styk, při kterém se do mě udělal. Beru antikoncepci Mercilon pravidelně každý den, avšak ne vždy přesně (občas o hodinu, dvě později). Nyní mám třetí den sedmidenní pauzy, avšak menstruaci jsem ještě nedostala. Cítím tlak v podbřišku, mám větší chuť k jídlu, mám citlivý děložní čípek a bílý hlen. Sex jsem měla nyní po čtyřech měsících, mohlo by to být zapříčiněno tím? Docela se bojím že bych mohla být těhotná :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4407
11.7.20 12:24

Udělej si test, ale těhotná spíš nejsi. Pokud si nezapomněla pilulku, nemela antibiotika, průjem, zvracení atd. tak je antikoncepce spolehlivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3307
11.7.20 12:26

Těhotná nejspíš opravdu nebudeš. Udělej si za týden test, a nezkoumej se. Tělo není stroj, hormony prostě blázni… Stačí když jsi trochu ve stresu apod..

Příspěvek upraven 11.07.20 v 12:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3130
11.7.20 12:27

Je to týden od styku, na jakékoliv těhotenské příznaky (i těhotenský test) je příliš brzy.
Pokud jsi nevynechala žádnou piluli, neměla průjem/zvracení a nejedla antibiotika, mělo by to být ok. I když nic není na 100%. Příště doplnit kondomem nebo aspoň spermicidem. V 17 letech se chraň víc, pokud máš strach z těhotenství. Klukovi neupadne, když bude mít gumu a zasouloží si i tak rád. Mysli víc na sebe než na něho, on to tak zjevně má, jinak by tu gumu nasazenou měl… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 13:29

V 18 jsem měla stejný problém, resp. neměla. Největší problém byl že jsem se kvůli toho stresovala. Proto se mi menstruace zpozdila. Takže se uklidni, těhotná nejspíš opravdu nejsi. Stres dělá hodně. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
816
11.7.20 17:24

Ahoj,

těhotná spíš nebudeš pokud antikoncepci bereš každý den i přesto, že né ve stejnou hodinu.
Jsi mladá a cyklus u tebe se teprve „usazuje,“ takže se může MS normálně zpozdit. Pokdu bereš antikoncepci skutečně poctivě k a nějakou dobu, tak u tebe k ovulaci nedochází.

Pro klid duše bych si udělala test být tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama