Bojím se, že se mi nenarodí zdravé dítě.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  27.03.03 14:46

Mám obavu, že moje dítě bude postižené. Nyní jsem v 5 týdnu. Slyšela jsem, že pokud bylo dítě počato v podnapilém stavu obou partnerů, je tu pravděpodobnost, že bude postižené. Je to pravda_? Kateřina 19 let

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  27.03.03 16:26

Ahoj Katko,

vim, ze tyhle obavy jsou nejhorsi…ale slysela jsem zase, ze pokud jeste netusis, ze jsi tehotna, organismus si tohle dokaze ohlidat a jako by mimco chrani…

preju ti co nejmensi starosti a hodne zdravi tobe i prckovi

Zdena

Anonymni  31.03.03 18:03

Ahoj,

pokud vim, nejakou dobu (asi 14 dni az 3 tydny) trva, nez oplodnene vajicko doputuje na misto urceni a natrvalo se zahnizdi. Do te doby by tedy alkohol pri poceti skodit nijak nemel. Postizene by jinak muselo byt „kazde druhe dite“ ;-). U doktora delaji spoustu ruznych testu a kontroluji miminko i na ultrazvuku, takze i tim se riziko snizuje. Take pokud neni neco v poradku, tehotenstvi skonci vetsinou samo do 3 mesicu. Pokud budes mit i presto prilis velky pochyby, rekni to svemu doktorovi a on te muze poslat na specialni testy a ultrazvuky. Ja si ale myslim, bud v klidu a hezky si uzij cele tehotenstvi. :o))

Hodne stesti

Lenka

;-)

Anonymni  01.04.03 14:20

Ahoj,

ja jsem prvni mesic vubec netusila, ze jsem tehotna, a alkohol jsem v te dobe mela docela casto. Dokonce jsem jeden vecer stravila na ochutnavce vin ve vinotece. A narodil se mi uplne zdravy kluk!!! Tak bud hlavne v pohode, protoze to je pro mimco mnohem dulezitejsi, nez to jestli jsi vypila par sklenicek na zacatku tehotenstvi.

Hodne stesti

Klara

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 05.04.03 16:22

Ahoj, nejsem odborník, ale myslím, že pokud bylo dítě počato v den, kdy byl v menší či větší míře požit alkohol, tak to nemá na miminko žádný vliv. Spermie i vajíčko už musely být připraveny dříve. A mimochodem v opilosti vzniká hodně nových těhotenství.

Anonymní  21.05.14 20:29

Chtěla jsem se zeptat.. Mam strach z toho ze neporodim zdravé dítě víte mam ulcelozni kolitidu a bojím se poněvadž vim ze je to dědičný neví co mam dělat a to Raci nechci mlut o průběhu těhotenství poraďte mi prosím dítě sice jeste nechci ale mam s toho strach byla bych rada za vaši odpověď děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama