Bojím se, že se složím - syn s LMR a ADHD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:30
Bojím se, že se složím

Ahoj potřebuju se asi jen vypsat, stejně mi vlastně namá jak kdo pomoc. Jde o to, že jsem prostě na dně už fakt nemůžu! Mám 6 letého syna s LMR a ADHD, to je prostě šílená kombinace! K tomu 10 měsíční miminko, které se v noci budí co 2 hodiny. Syn mě neustále provokuje od Božího ráno do noci dělá naschvály a já už fakt nemůžu. Čím víc se mu snažím vyjít vstříc tím víc toho zneužívá. Nepomáhá nic! Do toho se neustále po*ravá. Lže, že se nepodělal (poslední dobou začal i lhát). Začínám přemýšlet nad ústavní péčí. (Přemýšlet sice můžu, ale vím, že mi ho nikam nevezmou). Všude kde jsou odlehčovací služby jsou jen pro děti, které nechodí o školky. Syn chodí do školky s asistentem takže smůla prostě. Jenže já mám roztroušenou sklerozu a pprávě stresem se mi rozjíždí jedna ataka za druhou. Mám ji necelý rok a mám za sebou 3 ataku, už hůř vidím, občas neposlouchají nohy, po poslední atace před týdnem se přidala inkontinece… Je mi 27… Jestli budu v tomhle pernamentním stresu budu za pár let na vozíku. Vyhledala jsem pomoc psychiatra, máme za sebou první sezení takové to oťukávací a sám mi řekl, že musím zvolnit, ale jak? Partner trpí semnou, taky by potřeboval oraz a rodina nehlídá :/… Omlouvám se, že píšu takhle páté přes deváté, ale muselo to ven… Vlastně ani nevím jestli mám nějakou otázku… možná jestli má někdo zkušenost se stacionářem…

Příspěvek upraven 01.08.19 v 11:57

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 01.08.19 10:34

To je mi moc líto :kytka: a co si zaplatit hlídání alespon 2× týdně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:36

@ka2ka Je problém právě sehnat někoho kdo syna zvládne. Cizí lidi provokuje ještě víc, musela bych sehnat někoho kdo má třeba specialní pedagogiku a to bych se nedoplatila :/

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 01.08.19 10:38
@Anonymní píše:
@ka2ka Je problém právě sehnat někoho kdo syna zvládne. Cizí lidi provokuje ještě víc, musela bych sehnat někoho kdo má třeba specialní pedagogiku a to bych se nedoplatila :/

a když ho ingnoruješ provokuje víc? a co někoho kdo by si malou vzal do kočáru na dvě tři hodiny když bude syn ve školce?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 01.08.19 10:39

Mám stejně staré dítě, zdravé, a provokuje a vzteká se taky, takže snad to věkem přejde i u vás, alespon částečně

divine woman
Extra třída :D 12722 příspěvků 01.08.19 10:40

Holka ty máš naloženo vrchem :hug: a syn je zamedikovaný, aby byl aspoň klidnější?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:41

@ka2ka JJ při ignoraci začne buď ječet nebo schválně mlátit do okna, nebo mlátit hlavou do zdi. školka je teď zavřená, jsme na vesnici takže prázdninový provoz tu nemáme.. Povozit nemá kdo, kamarádky mají svoje životy a rodina nepomáhá :/ (i když jsem kolikrát prosila)..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:44

@divine woman JJ bere rok Medorisper jednu tabletku. S psychiatrem (jeho :D) jsme domluvení, že s případným navýšením počkáme na školní docházku.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 01.08.19 10:46

Radu nemam, jen moc :hug:.Ale mam strach, ze se slozis.Ale tady uz vim, o cem mluvim.Co pak? Co kdyz ti dojdou sily? Nebo manzelovi?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 01.08.19 10:47
@Anonymní píše:
@ka2ka JJ při ignoraci začne buď ječet nebo schválně mlátit do okna, nebo mlátit hlavou do zdi. školka je teď zavřená, jsme na vesnici takže prázdninový provoz tu nemáme.. Povozit nemá kdo, kamarádky mají svoje životy a rodina nepomáhá :/ (i když jsem kolikrát prosila)..

je mi to líto, a nějaká důchodkyně za úplatu by nepovozila, alespon přes školní rok?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:48
@Anonymní píše:

mam vice deti a jedno autisticke plus sama zdr. problemy, takze vim, o cem mluvis. Pravidelnr a caste hlidani takovrho ditete nechce nikdo delat. A uz vubec ne v mire, kterou ty potrebujes.
Tady nepomuzou 2 hodiny, kdy si orazis, at od syna, nebo i od miminka, kdyz je syn ve skolce - z vlastni zkusenosti nestaci narazove odpocinky.
Tak jak pises - stacionar by mohl byt volba. Mate zazadano o PnP? Jak moc pecuje tatinek - treba vikendy jsou na nem?

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 01.08.19 10:49
@Anonymní píše:

Ach jo…Bohuzel nevim, jak je to se stacionarem, nebo necim podobnym, to snad poradi holky, co zkusenosti maji, ale myslim ze je dobre, ze nad necim takovym premyslis a ostuda to neni. Musis se dostat do pohody ty, manzel a jeste mas doma mimco.

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 01.08.19 10:51

.

Příspěvek upraven 01.08.19 v 10:59

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:57
@Anonymní píše:
mam vice deti a jedno autisticke plus sama zdr. problemy, takze vim, o cem mluvis. Pravidelnr a caste hlidani takovrho ditete nechce nikdo delat. A uz vubec ne v mire, kterou ty potrebujes.
Tady nepomuzou 2 hodiny, kdy si orazis, at od syna, nebo i od miminka, kdyz je syn ve skolce - z vlastni zkusenosti nestaci narazove odpocinky.
Tak jak pises - stacionar by mohl byt volba. Mate zazadano o PnP? Jak moc pecuje tatinek - treba vikendy jsou na nem?

Přesně ono ty dvě hodiny nepomůžou, protože ty dvě hodiny je stejně člověk ve stresu.. PnP mám vyřízený. Tatínek pomáhá opravdu hodně, středu a sobotu vstává k miminku v noci on a já se můžu vyspat, v sobotu si můžu třeba skočit na pivo večer a přebírá v sobotu většinu péče (krmení, přebalování atd.. ale stejně se člověk snaží zapojit a nenechat toho druhého v tom. Občas se dostanu na jogu a to mi hodně pomáhá, ale ted jsem 3 týdny nebyla a je to znát. Ten stacionář by byl super v tom kdyby šlo třeba jednou týdně plácnu ve čtvrtek ráno ho tam odvézt a v pátek po obědě si ho vzít. Prostě pravidelnej jasně danej odpočinek (aspoň od jednoho) ale vůbec práv nevím jak to funguje. Nikdy jsem to nezjišťovala brala jsem to, že by to bylo moje selhání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 10:59

@wildcherry Toho se právě bojím, jen prostě nevím jak to vyřešit :nevim: Jsem prostě v koncích.
@ka2ka Ono jsme malá vesnička, známá pořád slibuje (už od těhotenství), že mi vezme kočárek na procházku, ale zatím jí to nějak nevyšlo :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama