Bojím se, že to zase nevyjde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 09:57

Bojím se, že to zase nevyjde

Ahoj,
Doma už jedno dite mame, v loni jsem byla dvakrát těhotná a nedopadlo to. 8tt a zamlklé tehu, kdy od zacatku se ve mně skoro nic nevytvořilo a následně 19tt, kdy mi praskla voda. Nyní jsem znovu těhotná, dneska 5+4, ale mám z toho divny pocit. Je to asi i pochopitelné po těch ztrátách. Ale zarazí me, ze se mi vůbec nezvetsila prsa, bolí me jen z lehka, v předchozích těhotenství jsem touhle dobou už vyměnila podprsenku za vetsi. Takže nejak vnitřně pocitam s tím, ze to asi není dobrý. Na první kontrolu jdu příští týden (v 6+4) a je mi z toho zle už teď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.5.22 09:59

A nebo je to jiný, protože je to dobrý :nevim:?

• Citovat
  • Nahlásit
1175
23.5.22 10:00

Příznaky, ani zvětšení prsou, nic nevypovídá o prosperitě těhotenství. Držím palce, ať to vyjde :hug: hlavně klid, něčím se zabavit a nestresovat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
23.5.22 10:11

Ahoj,
rozumím, že sis prožila velmi mnoho bolesti a tvým strachům se nedivím.
Měl jsem v pracovním kolektivu podobný, možná ještě krapet smutnější příběh, také opakovaný, ale končil porodem mrtvého dítěte. A dodnes kolegyně zpět z mateřské není. Víš proč? Protože potřetí, počtvrté a popáté bylo vše v pořádku a je šťasntou mamkou tří dětí.
Bude to dobré i u Tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12219
23.5.22 10:12

Já byla těhotná třikrát a klasické příznaky jsem měla jen u toho těhotenství, které dopadlo špatně. Jinak u těch 2 se šťastným koncem byl jediný příznak rostoucí břicho od druhého trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
23.5.22 10:23

Ahoj, já jsem těhotná po čtvrté a zatím bez dítěte. Dnes jsem 16+3tt a podprsenku mám pořád stejnou ;)
Nevolnosti a bolavé bradavky jsem měla pokaždé a přesto ty tři předchozí nedopadly. Samozřejmě se stále trochu bojím, ale týden za týdnem jsem klidnější. Na kontrolách je vše v pořádku.
První dva týdny tohoto těhotenství jsem chodila na záchod ve stresu a celá se klepala. Myslím, že nelze porovnávat všechna těhotenství, každé ji jiné.
Věřím, že ti to dopadne dobře :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7535
23.5.22 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
Doma už jedno dite mame, v loni jsem byla dvakrát těhotná a nedopadlo to. 8tt a zamlklé tehu, kdy od zacatku se ve mně skoro nic nevytvořilo a následně 19tt, kdy mi praskla voda. Nyní jsem znovu těhotná, dneska 5+4, ale mám z toho divny pocit. Je to asi i pochopitelné po těch ztrátách. Ale zarazí me, ze se mi vůbec nezvetsila prsa, bolí me jen z lehka, v předchozích těhotenství jsem touhle dobou už vyměnila podprsenku za vetsi. Takže nejak vnitřně pocitam s tím, ze to asi není dobrý. Na první kontrolu jdu příští týden (v 6+4) a je mi z toho zle už teď.

Mezi detma jsem měla 3 potraty. Příznaky jsem měla u všech, dokonce i u měsíc mrtvého plodu o čemž jsem nevěděla. Bolest je to strašná a o to víc když to prijde v pozdější fázi. Musíš mimcu věřit. Já tomuhle poslednímu věřila, pripoustet jsem si to začala až někdy po 20tt. Za týden mám termín porodu a těším se až bude dítě venku. Hlavně kvůli tomu, ze mám šanci pak něco ovlivnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 10:54

Já jsem už nejak smirena, ze to snad nedopadne. Mám úplně strach po tom všem, ty prda me fakt rozhodily. Jinak jsem unavena, sem tam me bolí podbrisek, převážně spis v zadech, chodím casto curat a tak. Ale hrozne se bojim a nedokážu myslet vůbec pozitivně.

• Citovat
  • Nahlásit
13683
23.5.22 11:43

Pochopitelne to urcite je. Priznaky opravdu nic nevypovidaji, ale nervozitu chapu. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 17:57

Dam vedet příští týden z kontroly

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie