Reklama

Bojím se změny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 21:04
Bojím se změny

Dobrý vecer radsi anonymně asi mne tu budete odsuzovat ale už nevím co dal, Mám 4 letou dceru s partnerem kterého jsem milovala možná miluji sama nevím, nechoval se ke mne nikdy hezky v těhotenství ano co se tyče dcery atd jen mne říkal co ke špatne apodobne tudíž jsem šla rychle do práce už ve 2 letech dcery partner mne začal podvadet kdyz jsem to zjistila byla jsem vyřízena stejne Zatloukal až do doby i kdyz nerada jsem mu vlezla do telefonu, jak mne to ranilo tak zároveň i nakoplo víc jsem se zaměřila na sebe a dceru jelikož jsem chtěla odejít, vyhrožoval střídavou péči apodobne opět jsem se zalekla, pak jsem poznala muže co mne dokázal ocenit vážit si mne ano též jsem začala podvadet a ten muž táhneme to už 1 rok byli jsme na dovolené ( partner se kterou mám dceru s námi vlastně jen bydlí nepomůže atd ale vyhovuje mu to proste ma doma "rodinu " a milenec mne nabídl společnej život a ja ted nevím miluji ho ale bojím se znáte to někdo? Omlouvám se za chyby píši z telefonu a přeskakuje to

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 21:16

Neznam :nevim: nicmene na co byt s tim co mas doma kdyzneplnite zakladni znaky rodiny, dle toho chovani co pises.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 21:32

@Nowuka2 ja vím ze naplníme, ale pořad ho beru jako otce me dcery a bojím se znovu zklamání ze dam ted energii do nového vztahu a zase to třeba nevyjde

Tarjei
Závislačka 3777 příspěvků 08.03.17 21:42

Zivot je holt riskantni podnik a kdo stoji na miste, nikam nedojde.

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 08.03.17 21:43

Zivot je kolikrat risk. Bud zkusis a vyjde to nebo budes litovat. Kdyz nezkusis budes jen litovat.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15548 příspěvků 08.03.17 21:54

Věšteckou kouli nikdo z nás nemá a 100% záruku štěstí nedostaneš. Jednu jistotu ale máš - s otcem tvé dcery to dlouhodobě nefunguje. Tak proč to nerisknout a nezkusit tam, kde by to fungovat mohlo?

zrezlá plechovka
Kecalka 335 příspěvků 08.03.17 22:08

Nechápu, nad čím přemýšlíš. Vždyť, když to nevyjde, tak si nepohoršíš. Teď jsi v háji, tak případně budeš zase v háji. Můžeš si jedině polepšit.

FemmeFatale007
Stálice 74 příspěvků 08.03.17 23:09

Nějaký čas bys měla být sama a dát se dohromady. Mě to pomohlo si utřídit myšlenky a posunout se dál. Pokud o Tebe bude mít milenec zájem, tak počká. Doma to asi už lepší nebude, podle toho, co jsem četla.

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 08.03.17 23:37
@Anonymní píše:
Dobrý vecer radsi anonymně asi mne tu budete odsuzovat ale už nevím co dal, Mám 4 letou dceru s partnerem kterého jsem milovala možná miluji sama nevím, nechoval se ke mne nikdy hezky v těhotenství ano co se tyče dcery atd jen mne říkal co ke špatne apodobne tudíž jsem šla rychle do práce už ve 2 letech dcery partner mne začal podvadet kdyz jsem to zjistila byla jsem vyřízena stejne Zatloukal až do doby i kdyz nerada jsem mu vlezla do telefonu, jak mne to ranilo tak zároveň i nakoplo víc jsem se zaměřila na sebe a dceru jelikož jsem chtěla odejít, vyhrožoval střídavou péči apodobne opět jsem se zalekla, pak jsem poznala muže co mne dokázal ocenit vážit si mne ano též jsem začala podvadet a ten muž táhneme to už 1 rok byli jsme na dovolené ( partner se kterou mám dceru s námi vlastně jen bydlí nepomůže atd ale vyhovuje mu to proste ma doma "rodinu " a milenec mne nabídl společnej život a ja ted nevím miluji ho ale bojím se znáte to někdo? Omlouvám se za chyby píši z telefonu a přeskakuje to

smím se zeptat, proč Tě partner podvedl? znáš na to odpověď? ;) děkuji

poučená
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 09.03.17 00:34

Člověk nemá dělat to, z čeho má strach. Protože není ještě připravený na překonávání překážek. S každou změnou přichází něco obtížného.

Anebo se nadechnout a skočit do vody a plavat a plavat…

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 09.03.17 03:05
@ontario7 píše:
smím se zeptat, proč Tě partner podvedl? znáš na to odpověď? ;) děkuji

To je otázka na jejího manžela ne?

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 09.03.17 03:47

1] Nedá se to číst - i když píšeš na telefonu, určitě lze vložit interpunkce, malá a velká písmena atd.

1. Jak se stane „nerada vlezla do telefonu“?
  2. Zná nový partner tvou dceru? Jak ta to bude snášet? Každopádně mi ale přijde lepší, odejít do prostředí, kde bude panovat příjemná atmosféra a to jak pro tebe, tak pro tvou dceru. Se současným manželem budeš stále jen nešťastná

Aslei
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 09.03.17 06:23

Chyba, nechyba, přečíst se to dalo :kytka: Určitě bych šla k novému :andel: nikdo ti nezaručí jestli bude vse růžové ale musíš věřit ze ano :andel:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 09.03.17 07:07

No horší než to máš teď, to snad být ani nemůže, tak do toho jdi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.17 09:20
@ontario7 píše:
smím se zeptat, proč Tě partner podvedl? znáš na to odpověď? ;) děkuji
tak to by mne také zajímalo jelikož nemyslím si ze jsem ošklivá je mne 25 partnerovi se kterým mám dceru 42
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama