Bojíme se, že je to slepé střevo

Anonymní
16.6.20 22:31

Bojíme se že je to slepé střevo

Dobrý večer, chceme jse se sestrou zeptat jedna moje dcera má potíže s bolestí na pravé straně která ořetrvává už od podzimu, byly jsme několikrát u lékaře který řekl že to je v pořádku nevzal ani krev ani moč a neproběhlo ani pořádné pohmatání na bříšku dcera má 10 let a pak nás tedy poslal po asi 7 návštěvě na ultrazvuk kde řekli že má v bříšku 5mm volnou tekutinu(srb) a náš lékař odpověděl že není dceři nic a že jsi jen vymýšlí aby nemusela chodit do školy a poslal ji k psycholožka která vůbec nepomohla a navíc dcera to ani nepotřebovala a teď už to je jen někdy ale teď to má zase od sestri dcera bolesti už pátý den, nevíte co s těmi dětmi? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8969
16.6.20 22:35

Bolest břicha je ošemetná záležitost. chce to opravdu řadu vyšetření na vyloučení různých příčina zjištění co to může být. Než bych jí poslala k psycholožce v období kdy je zavřená škola s tím že nechce jít do školy a proto simuluje slepé střevo, radši bych změnila pediatra. Pokud jí břicho bolí tak že se za něj drží tak v tom případě nejde o žádnou simulaci a jela bych rovnou na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 22:41

@Lynette No právě nedrží ale trošku jse to teď zlepšilo mé dceři ale začínáme se obávat i o sestřenice dítě má stejné potíže a většina lidí si pediatři chválí tak nevíme :nevim: ale začínáme mít strach

• Nahlásit
  • Citovat
1011
16.6.20 22:51

Asi bych to viděla na změnu pediatra. Přímo přesně ti tady nikdo neřekne, co to může být, každopádně bych si vydupala pořádné vyšetření. Pokud by bolest už byla nesnesitelná pohotovost. Jinak něco málo, pamatuji dobu kdy mě bolelo taky břicho na pravé straně, myslela jsem si, že slepák sono a všechno v pořádku. Nakonec mě to bolelo z cysty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.6.20 22:59

Na sonu bylo také vše v pořádku ale jen srb tam byl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
16.6.20 23:01
@Eva-45 píše:
Na sonu bylo také vše v pořádku ale jen srb tam byl :nevim:

Jaký srb?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.6.20 23:02

Dr.to tak řekla je to prý volná tekutina tudíž srb (5mm) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
16.6.20 23:04
@Eva-45 píše:
Dr.to tak řekla je to prý volná tekutina tudíž srb (5mm) :nevim:

Já to teda slyším poprvé, proto se ptám. No vyměňte pediatra a uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6356
16.6.20 23:04

Nechte si napsat žádanku na gastroenterologii a řešte to tam. S pediatrem to nemá cenu.

Jinak při slepáku chodí dítě bolestí v předklonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 23:08

Tak děkujeme za rady uvidíme jestli bolest bude lepší přece jenom jse trošku zlepšila a pediatři okánujeme změnit :zed: v nejbliší době ale reda nevím jak ho lidi mohou chválit my teda tak leda ve snů :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1011
16.6.20 23:11
@Anonymní píše:
Tak děkujeme za rady uvidíme jestli bolest bude lepší přece jenom jse trošku zlepšila a pediatři okánujeme změnit :zed: v nejbliší době ale reda nevím jak ho lidi mohou chválit my teda tak leda ve snů :zed:

No to víš, sto lidí, sto chutí. Hlavní je, ať se to vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.6.20 23:17

No tak to ve světě dneska chodí ale co stím má člověk udělat a děkujeme ale bolest během dnů ustupuje tak uvidíme snad to bude v pořádku :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
17.6.20 06:43

Syn měl několikrát „záchvat“, vždycky se to uklidnilo, dvakrát jsme museli do nemocnice, poprvé nic nezjistili, jen říkali že to může být slepák. Podruhé to samé, naštěstí mu ale udělali to sono dvakrát a šel pod kudlu. Byla jsem moc ráda, protože jsme nikdy nevěděli, kde to udeří a jestli se to uklidní. Bolest byla ale opravdu EXTRÉMNÍ, je to odolný jedinec, ale tohle nedával.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
17.6.20 11:18

Když měl něco podobného syn, tak nás odeslali na dětskou chirurgii, kde teda proběhlo hodně důkladné vyšetření. Pediatr se do nějakého věštění vůbec nepoustěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama