Bojkot kojeni - jak dlouho vytrvat

56
25.4.21 08:22

Bojkot kojeni - jak dlouho vytrvat

Ahoj, syn ma 5.mesicu a cca 4 den odmita kojeni ve dne. Ochotny se napit je pouze v polospanku. Moje laktacni poradkyne mi pouze po telefonu rekla, ze to je zcela normalni a ze mam vydrzet, ze to prejde. Uz jednou jsme meli problem, kdyz byl nemocny, ale ted je zcela zdravy.
Rada bych kojila i dal, ale me okoli me odrazuje. Setkala jste s tim nektera? Jak dlouho to u vas trvalo? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2247
25.4.21 08:30

Setkala u obou deti. U nas to zpusobuje dudlik, take radim ho sebrat a vytrvat, trva to dlouho. Syn se pres vsechny moje snahy odstavil po tydnu snah a pak uz pil jen MM z lahve; u dcery jsem hned volala laktacni a pomohlo sebrani dudliku plus navyseni laktace. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.4.21 08:52

@Helca83 Syn dudlik vubec nema 🙁 a jak dlouho si davala synovi MM z lahve? Me se prvni syn nechtel prisat, tak jsem taky davala z lahve, ale po 14dnech se mi prestalo tvorit mleko. Tak bych se tomu rada vyhnula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2247
25.4.21 08:54

Do roka, pres odsavacku. Byl to mazec, takze s dcerou jsem to chtela za kazdou cenu vyresit jinak, nastesti se povedlo. Ta LP mi velmi pomohla, volala jsem si z Mamila sk, funguji i v CR. Poradila mi i nejake bylinnne pripravky, ale uz si nepamatuju nazev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
25.4.21 08:55

Za jak dlouho ti začne téct mleko? Co zkusit prso pripravit, aby to bylo pro syna lehčí. Přímo bojkot jsem nikdy neřešila, dudlik nikdy nevadil, ale malá mi pres den toho taky tolik nevypije, nemá čas. Dohani to v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.4.21 09:15

@Martina84 dalo by se rict, ze hned. To jsem uz zkousela. Krasne se napije pred spanim a v noci. Jenze to se vzbudi jen dvakrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
25.4.21 09:39

Tak jestli je uz 5ty mesic tak bych mozna najela na prvni prikrmy aby mel aspon ve dne nejaky prisun energie.. jako pokud se koji v noci a vecer tak bych za to byla rada, pres den bych zkusila co se da a jak pisu vyse, mozna na obed uz zavedla prvni prikrm a po nem zkusila dokojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10998
25.4.21 09:56
@Momoska88 píše:
Ahoj, syn ma 5.mesicu a cca 4 den odmita kojeni ve dne. Ochotny se napit je pouze v polospanku. Moje laktacni poradkyne mi pouze po telefonu rekla, ze to je zcela normalni a ze mam vydrzet, ze to prejde. Uz jednou jsme meli problem, kdyz byl nemocny, ale ted je zcela zdravy.
Rada bych kojila i dal, ale me okoli me odrazuje. Setkala jste s tim nektera? Jak dlouho to u vas trvalo? Dekuji

Brala jsem to tak, že prostě kojím a přes to nejede vlak. Žádné UM, flašku nebo odsávačku jsem nechtěla, nebrala jako řešení.
Takže jsem prostě hledala polohu a způsob, kdy se nakojí. U nás to byla poloha vestoje s pohupováním. Jako když miminko chovám, akorát u toho pije.
Plus vleže, ve spánku, klidně mu prso vnutit trochu častěji. Nebudit úplně, jen aby nasál a napil se, a nechat ležet a usnout u toho.
(na okolí se vykašli, je to tvoje dítě a tvoje kojení)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.4.21 11:37

@Leenvecka To mi poradila i kamaradka. Tak dnes dostane prvni prikrm. Snad to bude v pohode. On uz kouka a otevira pusinku, kdyz jime my.
@Lucie_Sx jasne kaslu na vsechny kolem. Kojeni sem si tvrde vybojovala, tak to hned nevzdam, i kdyz rano sem byla fakt zoufala. Vleze nikdy nechtel, zkusim jine polohy. Dekuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
25.4.21 12:25

@Momoska88 asi je uz zraly na prikrmy. Pak napis kolik toho snedl, klidne bych udelala vic a proste kolik sni tolik sni. Vim ze jsou matky, ktery na prvni prikrm daj jen par lzicek a pas slus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.4.21 15:46

@Leenvecka Tak jsem zkusila batat. Chtela sem vyzkouset BLW metodu, ale malymu se to moc nelibilo. Neodhadnu kolik gramu snedl, ale bylo toho dost. Pak se dvakrat trochu napil i MM. Ted uz od 13h spinka. Tak uvidim jak to pujde dal. Moc dekuji za radu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
25.4.21 17:51

@Momoska88 hele BLW je pro matky, ktery chteji dlouho kojit, protoze toho moc nesni a jen spis ochutnavaji.. kdyz chces aby se dite najedlo tak proste najemno a dat mu najist to.
Tak drzim palce at to jde takhle dobre :) mrne potrebuje uz poradny jidlo a ne mliko zda se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.4.21 18:47

@Leenvecka ja bych chtela taky dlouho kojit, ale prcek je asi proti. On je hodne velikej, takze mu to asi uz nestaci. Ve 4m mel 8kg a 68cm 😀
Moc dekuji :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat