Bojkotováni nočníku dvouleté holčičky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 20:31

bojkotovani nocniku dvouleté holcicky

Holky pomoc :(!! Malá 2 roky, nocnik ať dělám co delam, ať je třeba cely den naha(léto), nebo si zkusí byt v mokrem, nebo ji zkusím pustit pohádku nebo cokoliv proste bojkotuje a poslední dobou nemám šanci ji tam ani posadit nebo začne hysterak.. všude furt posloucham jaká to je ostuda ale ja už vazne nevím co dělat :( nějaký figle?:( a záchod jsem zkoušela, mám dětské prkynko ale všechno bez úspěchu.. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2103
3.1.22 20:33

Jednoduchý!! Vyprdni se na to, zkus za 2 měsíce. Celou rodinu, převážně babičky, pošli s chytrymi radami do sšípečku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
3.1.22 20:41

Nechat to plavat, až dozraje, bude bez plen během dne. Zbytečně tím stresujes sebe i jí. Ale chápu, u prvních dvou jsem měla taky vlivem okolí takové stavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
3.1.22 20:45

Neni to ostuda. Je to normalni. Kdyz budes takto pokracovat, tak se ti bude pocuracat jeste dlouho. Evidentne na to neni zrala. Nech to byt. Nenechavej ji v mokrem akorat ti nastydne. Proste pockej. Nenut. Ono to prijde az bude pripravena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
3.1.22 20:59

Ano taky to tak máme. Pokud ji nechám celé odpoledne až do večera bez plínky, je schopna to zadržovat, dokud ji tu plinu nedám. Nocniky má dva a občas si na ně sedne, posazuje na něj plyšáky, řekne čůrat, ale nikdy se do něj nevyčurala. Chodi se mnou na záchod, vysvetluju ji, co dělám, podá mi toaletak, ale nic. Čekám na ten jedinej okamžik, abych ji mohla pochválit a ono ji to třeba docvaklo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55451
3.1.22 20:59

Měla jsem stejné dítě. Ještě ve dvou letech a šesti měsících. A ve dvou letech a sedmi měsících jsem měla dítě stoprocentně bez plen. A udělala jsem pro to… no vlastně nic, nechala jsem to na rozhodnutí dítěte. Jak k tomu dospělo samo, šlo to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
3.1.22 21:02

Dej jí pokoj, na okolí se vykašli a zkus to zase v klidu za měsíc, dva… Máš normální dítě a ne žádnou ostudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6750
3.1.22 21:07

Přiznám, že jsem líná matka, ale tímto odmítám stresovat sebe i děti a odplenkování nechávám zásadně v jejich režii a je mi jedno, kdy to bude. Na nočník jsem nikdy neposazovala, pouze ho nechala k dispozici. Dvě děti se odplenkovaly ve 2 letech, třetí v roce a půl, ale pak se (po létě) k plenám zase na cca 4 měsíce vrátilo, protože jsme na podzim byli hodně venku a ono odmítalo čůrat na travičku… Pokud se odplenkuje do 3 let (pravděpodobně ano), tak je to úplně v pohodě a vůbec bych se nestresovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3884
3.1.22 21:11

Dej tomu čas. Dcera má necelého 2,5 roku. Ještě před měsícem při pohledu na nočník řev. Pak se posadila, prohlížely jsme knížky, ale žádná akce. Když se nahá vyčůrala vedle nočníku, zase jsem dala plenku a nechala to být. A teď je už týden bez plenek bez nehody. Po každém ucvrknuti do plenky chtěla utřít, tak jsem usoudila, že už jí plena vadí. Dva dny nosila doma jen šaty a pořád jsme připomínali nočník, když to najednou šlo, koupila jsem kalhotky a najednou to jde fakt samo. Takže vydrž, ono to přijde. Jo a syn byl přes den bez plen od roku a čtvrt, takže jsem byla taky „nervózní“,proč to u holky nejde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5572
3.1.22 21:11

Kde všude to posloucháš??
NENÍ to ostuda. Tvoje dcerka je jistě moc šikovná a naučila se za ty své 2 roky spoustu věcí. A za další 2 toho zase bude umět o hodně víc. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
3.1.22 21:33

Já se přidávám k zakladatelce. Do 2 let to byla ostuda jen pro prababicky, od 2 let to začíná být ostuda i pro ostatní okolí :nevim:syn má teď 2,2 a když mu nedám plínku, klidně půl dne nečůrá a nekaká, dám plínku a do minuty, hlásí, že čůrá. Na nočník si sedne, ale jednou tam udělal 3 kapky a s hrůzou to zastavil a prosil o plinku. Nechávám to být, já vím, že jsem udělala maximum, ale je to na něm. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
3.1.22 21:46

Nevim, kde berete takove netolerantni okoli. Skoro bych rekla, ze vetsina deti se pres den odplenkuje mezi 2 az 2,5 roku. Tech deti, co se to nauci driv nebo pozdeji bude mensila. Limit na odplenkovani pres den jsou 3 roky. Takze casu chleba. Taky jsem tlacila na odplenkovani prvniho ditete a jedine, ceho jsem dosahla byl procurany gauc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
3.1.22 21:56

Nech to být, ještě na to není zralá a svy okolí pošli do patřičných míst. Má čas a když to necháš, tak pak se ti odplenkuje klidně během 3 dnů jako mě obě děti. Od 18 měsíců jsem je zkoušela. Dítě sedelo na nočníku třeba 10 min, pak se zvedlo a za par minut udělalo louži vedle. Nechapalo co po něm chci. Tak jsem uklidnila nočník a vytáhla za 2 měsíce a zkusila znovu. Odplenkovali se v cca 2,5 letech přes den. Přes noc to u syna bylo ještě o cca rok déle. Nehodlala jsem jemu ani sobě ničit spánek nočním buzením a čekala jsem až ráno bude plena suchá. A taky to dopadlo. Zbytecne prcka nestresuj. O par let později už to nikdo řešit nebude jak dlouho nosila pleny, kdy začala chodit, kdy vyrostl první zub atd. To jsou jen hloupý závody matek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat