Reklama

Bojkotuje přetáčení na bříško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 17:33
Bojkotuje přetáčení na bříško

Synovi je 5m, už 14 dní se přetáčel, najednou přestal. Vůbec se nesnaží. Dokonce když ho přetáčím za nožičku, začne se děsně vztekat a brečet. Co to je?

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.02.10 17:36

nechce, neres, zase bude. Chysta nejaky vyvojovy skok, takze je v utlumu. Casto se stava, ze deti, kdyz se uci neco noveho, tak jakoby zapomenou i to stare. Az kdyz zacnou provadet nocou dovednost, tak se vrati i k te stare.

wape
Závislačka 3356 příspěvků 16.02.10 18:54

To stejné bylo u nás :-) a pak najednou těsně před 6m začal a teď ho nemůžu ani za nic udržet na zádech, takže přebalování je boj a jak vzpomínám na zádové období :-)
Vůbec se neboj, vše je v pořádku.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 21:33
wape píše:
To stejné bylo u nás :-) a pak najednou těsně před 6m začal a teď ho nemůžu ani za nic udržet na zádech, takže přebalování je boj a jak vzpomínám na zádové období :-)
Vůbec se neboj, vše je v pořádku.

A jak dloho ta přestávka trvala?

To ho vůbec nemám dávat na bříško, když u přetáčeí řve? Na bříšku je pak spokojený, jen u toho točení. Napadlo mě, jestli ho třeba něco nebolí na boku, ale na opačnou stranu je to to samé. Zatím to dělám tak, že ho zvednu e zad, pochovám a pak pokládám rovnou na břiško bez přetáčení.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 17.02.10 08:02
neczuz píše:
Zatím to dělám tak, že ho zvednu e zad, pochovám a pak pokládám rovnou na břiško bez přetáčení.

Dělala bych to stejně. Když nechce, nenuť ho, ono to zase přijde.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 17.02.10 08:55

stalo se mi presne to same. Rafanek se tocil 14 dni, uz mu to slo fakt rychle a pak jak kdyz utne., jeste tu najdes moji starou diskusi, kde me vsichni uklidnovali, ze to je bezne … ze jim to delaly deti v ruznych fazich vyvoje casto
no a rafankovi to tervalo 14 dnu, zacal znovu postupne, jako kdyby se to znova ucil, na bocek atd…
tedka si myslim, ze to byl sok z odstaveni, v tu dobu jsem ho mjusela odstavit kvuli alergiim.
Suvice mi psala, ze se ji mates tocil uz v3 mesicich, pak prestal a zacal znova v pul roce

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.02.10 01:14
Pudloslava píše:
Suvice mi psala, ze se ji mates tocil uz v3 mesicich, pak prestal a zacal znova v pul roce

Naše malá se otáčela ve 4M, pak přestala a znovu začala v 8. Jen žádnou paniku!!! :dance:

hanka13
Povídálka 23 příspěvků 18.02.10 19:00

taky si myslím, že bude vše ok.malý se začal otáčet (ne na bříško, ale na bok) cca ve třech měsících. točil se v postýlce o 360°, neustále byl na boku, měla jsem radost, jak je dopředu… pak najednou přestal, otočil se jen tak jednou, dvakrát a víc nechtěl. Podle mě jsou důvody v tom, že mimi je už taky těžší než dříve (jde to hůře) nebo prostě ho to už nebaví, je to pohodář :lol: Vypozorovala jsem totiž, že pokud mu dám nějakou novou hračku, něco,co ho zajímá, tak je otočený ihned. Umí to, ale už se mu nechce :-D A na bříško ho dávám taky sama z náruče. Pro další vývoj dítěte je prý nejdůležitější pasení koníčků, tak pokud mu neva koníčky, tak přetáčení na bříško neřeš. A pokud chceš být 100% jistá, tak to řekni doktorce, nebo navštiv fyzioterapeuta. ale myslím, že je to dost časté, že se mimi něco naučí a pak to zase nedělá.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.10 09:51

Tak jen info pro budoucí plašanky, jako jsem já. Po týdnu se opět otáčí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >