Bojkotuje přetáčení na bříško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 17:33
Bojkotuje přetáčení na bříško

Synovi je 5m, už 14 dní se přetáčel, najednou přestal. Vůbec se nesnaží. Dokonce když ho přetáčím za nožičku, začne se děsně vztekat a brečet. Co to je?

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.02.10 17:36

nechce, neres, zase bude. Chysta nejaky vyvojovy skok, takze je v utlumu. Casto se stava, ze deti, kdyz se uci neco noveho, tak jakoby zapomenou i to stare. Az kdyz zacnou provadet nocou dovednost, tak se vrati i k te stare.

wape
Závislačka 3356 příspěvků 16.02.10 18:54

To stejné bylo u nás :-) a pak najednou těsně před 6m začal a teď ho nemůžu ani za nic udržet na zádech, takže přebalování je boj a jak vzpomínám na zádové období :-)
Vůbec se neboj, vše je v pořádku.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 21:33
wape píše:
To stejné bylo u nás :-) a pak najednou těsně před 6m začal a teď ho nemůžu ani za nic udržet na zádech, takže přebalování je boj a jak vzpomínám na zádové období :-)
Vůbec se neboj, vše je v pořádku.

A jak dloho ta přestávka trvala?

To ho vůbec nemám dávat na bříško, když u přetáčeí řve? Na bříšku je pak spokojený, jen u toho točení. Napadlo mě, jestli ho třeba něco nebolí na boku, ale na opačnou stranu je to to samé. Zatím to dělám tak, že ho zvednu e zad, pochovám a pak pokládám rovnou na břiško bez přetáčení.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 17.02.10 08:02
neczuz píše:
Zatím to dělám tak, že ho zvednu e zad, pochovám a pak pokládám rovnou na břiško bez přetáčení.

Dělala bych to stejně. Když nechce, nenuť ho, ono to zase přijde.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 17.02.10 08:55

stalo se mi presne to same. Rafanek se tocil 14 dni, uz mu to slo fakt rychle a pak jak kdyz utne., jeste tu najdes moji starou diskusi, kde me vsichni uklidnovali, ze to je bezne … ze jim to delaly deti v ruznych fazich vyvoje casto
no a rafankovi to tervalo 14 dnu, zacal znovu postupne, jako kdyby se to znova ucil, na bocek atd…
tedka si myslim, ze to byl sok z odstaveni, v tu dobu jsem ho mjusela odstavit kvuli alergiim.
Suvice mi psala, ze se ji mates tocil uz v3 mesicich, pak prestal a zacal znova v pul roce

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.02.10 01:14
Pudloslava píše:
Suvice mi psala, ze se ji mates tocil uz v3 mesicich, pak prestal a zacal znova v pul roce

Naše malá se otáčela ve 4M, pak přestala a znovu začala v 8. Jen žádnou paniku!!! :dance:

hanka13
Povídálka 23 příspěvků 18.02.10 19:00

taky si myslím, že bude vše ok.malý se začal otáčet (ne na bříško, ale na bok) cca ve třech měsících. točil se v postýlce o 360°, neustále byl na boku, měla jsem radost, jak je dopředu… pak najednou přestal, otočil se jen tak jednou, dvakrát a víc nechtěl. Podle mě jsou důvody v tom, že mimi je už taky těžší než dříve (jde to hůře) nebo prostě ho to už nebaví, je to pohodář :lol: Vypozorovala jsem totiž, že pokud mu dám nějakou novou hračku, něco,co ho zajímá, tak je otočený ihned. Umí to, ale už se mu nechce :-D A na bříško ho dávám taky sama z náruče. Pro další vývoj dítěte je prý nejdůležitější pasení koníčků, tak pokud mu neva koníčky, tak přetáčení na bříško neřeš. A pokud chceš být 100% jistá, tak to řekni doktorce, nebo navštiv fyzioterapeuta. ale myslím, že je to dost časté, že se mimi něco naučí a pak to zase nedělá.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.10 09:51

Tak jen info pro budoucí plašanky, jako jsem já. Po týdnu se opět otáčí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >