Reklama

Bojkotuje prikrmy, 8,5mes. Poradite prosim?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 11.04.09 11:49
Bojkotuje prikrmy, 8,5mes. Poradite prosim?

Ahoj, prosla jsem clanku o jedeni a nejedeni docela dost, ale stejne bych potrebovala znat vas nazor. Synovi je osm a pul mesice. V sesti mesicich jsem zacala prikrmovat zeleninu a celkem to slo. Po dvou tydnech ho skolila viroza, takze jsme pak zacinali znova. Asi pred deseti dny jsme byli na trech jidlech (snidane-ovoce 150ml, obed-maso , zelenina 100ml, vecere-kase s ovocem 150 ml), mezitim dve az ctyri kojeni, dle potreby. Od malicka jsem s nim mela problemy s kojeni, jiz jako dvoumesicni prcek zvladal treba sestihodinovky bez mleka a nechtel pit. Trochu svehlavicka. Na prikrmy vetsinou otviral pusu v pohode, jindy jsem si pomohla odvedenim jeho pozornosti (neco v ruce, nebo jsem mu neco vypravela a tak).
Od minuleho tydne je nastydli, ale zadna tragedie, rymicka ani nevim, zda to souvisi s nasim problemem. Uz vice nez ten tyden nechce jist. Proste ho to nebavi, pusu neotevre, kazde jidlo je jedna az tri lzicky. Nedelala bych si starosti, kdyzby chtel alespon mleko, ale kojit taky moc nechce (pres den jen dvakrat a moc tomu neda), z lahve pit neumi a z hrnku vypije po celodennim nabizeni 100-200ml. Logicky teda ani moc necura. Ja jsem si rikala, ze ho to prejde, ale na muj vkus to trva uz celkem dlouho. Ode dneska jsem se rozhodla, ze mu to jidlo nebudu uz ani nabizet a zkusim zas po trech hodinach jenom kojit. Jinak me nic moc nenapada. Co si o tom myslite? Co byste delali Vy? Chova se normalne, jen je trochu rozmrzely.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >