Bojkotuje prikrmy, 8,5mes. Poradite prosim?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teredes
Kelišová 6266 příspěvků 11.04.09 11:49
Bojkotuje prikrmy, 8,5mes. Poradite prosim?

Ahoj, prosla jsem clanku o jedeni a nejedeni docela dost, ale stejne bych potrebovala znat vas nazor. Synovi je osm a pul mesice. V sesti mesicich jsem zacala prikrmovat zeleninu a celkem to slo. Po dvou tydnech ho skolila viroza, takze jsme pak zacinali znova. Asi pred deseti dny jsme byli na trech jidlech (snidane-ovoce 150ml, obed-maso , zelenina 100ml, vecere-kase s ovocem 150 ml), mezitim dve az ctyri kojeni, dle potreby. Od malicka jsem s nim mela problemy s kojeni, jiz jako dvoumesicni prcek zvladal treba sestihodinovky bez mleka a nechtel pit. Trochu svehlavicka. Na prikrmy vetsinou otviral pusu v pohode, jindy jsem si pomohla odvedenim jeho pozornosti (neco v ruce, nebo jsem mu neco vypravela a tak).
Od minuleho tydne je nastydli, ale zadna tragedie, rymicka ani nevim, zda to souvisi s nasim problemem. Uz vice nez ten tyden nechce jist. Proste ho to nebavi, pusu neotevre, kazde jidlo je jedna az tri lzicky. Nedelala bych si starosti, kdyzby chtel alespon mleko, ale kojit taky moc nechce (pres den jen dvakrat a moc tomu neda), z lahve pit neumi a z hrnku vypije po celodennim nabizeni 100-200ml. Logicky teda ani moc necura. Ja jsem si rikala, ze ho to prejde, ale na muj vkus to trva uz celkem dlouho. Ode dneska jsem se rozhodla, ze mu to jidlo nebudu uz ani nabizet a zkusim zas po trech hodinach jenom kojit. Jinak me nic moc nenapada. Co si o tom myslite? Co byste delali Vy? Chova se normalne, jen je trochu rozmrzely.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >