Bojkotuje prso - jak naučit na UM?

Anonymní
19.1.20 10:42

Bojkotuje prso - jak naucit na UM?

Ahoj, urcite uz se to tu resilo tisickrat, ale zajimaji me konkretni otazky :) Syn, skoro 8 mesicu, zacal po zavedeni druheho prikrmu pres den odmitat prso (nemiloval ho ale nikdy), nakoji se jen jednou dvakrat v noci. Tak jsem zacala odsavat a naucila ho na lahvicku, z te alespon neco vypije. Zkousela jsem mu parkrat misto sveho dat umele mleko, nechtel. Takze jsem ted v takove odsavaci pasti a rada bych se z ni dostala ven :) Kdyz jste ucili sve deti na UM:

1. Zkousely jste nabizet misto kazdeho krmeni mlekem, nebo treba jen jednou denne?
  2. Mam to zkouset, kdyz je hodne hladovy? A kdyz nechce, mam ho nechat vyhladovet a svoje mu proste nedat?
  3. Nemohla bych zkusit dat svoje a pridat tam nejdriv trochu UM a pak ten pomer pomalu preklapet?
  4. Jak dlouho jste zkousely jeden druh? Zatim jsem zkusila Sunar a Bebu a nevim, jestli odmita UM jako takove nebo prave tyhle dva druhy
  5. Nepomohlo by z toho nejdriv delat kasi?

Jakekoli dalsi tipy by vas napadly, budu rada. Diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28857
19.1.20 10:58

Zkus tu kaši. Větší dírku do dudlíku, at´mu teče.
Když nechce mléko, nahrazovala bych jogurtama s třeba výživou a piškoty.
Nabízet třeba chlebík se žervé.
Zkoušela bych mléko, jak píšeš mixovat a ubírat MM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
19.1.20 11:17

Synek musi mit specialni um, ktere desne smrdi a nedivim se, ze mu nejede (obrovsky rozdil oproti mm). Zacala jsem michat po malych davkach um do mm a podil zvysuju. Funguje to krasne, ale chce to trpelivost a zvysovat pekne postupne.
Chleba bych mu teda v tomto veku jeste nenabizela. A soustredila bych se jen na tento krok, tj. ostatni jidlo bych davala jako dosud (delat vic vetsich zmen naraz by bylo zbytecne narocne pro oba).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama