Bojovala jsem a už to nechci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 21:01
Bojovala jsem a už to nechci

Ahoj, mám takový problém. Je mi 22, s přítelem jsme spolu 3 roky a od 19 s ním bydlím. Já se domů vracela jednou za 14 dní, bylo tam plno otčíma. S pritelem máme vztah hezky, ale před 2 měsíci jsem mu přišla na nějaké posílání fotek se slečnami, prý málo pozornosti ode mě a od té doby, i když se snažil se napravit, mám v sobě malý blok. Nicméně jsem řekla, že bude nový začátek. Hledali jsme nový byt, hrozně jsem o to stala, byt v něčem hezčím, novějším. Nakonec jsem našla krásne 3kk já a čeká nás stěhování.
Já se na čas přestěhovala zpět k mamce a bratrovi. Mamka už má jiného přítele. A mně se tam strašně zalíbilo, najednou žádné hádky. Klid. Odpočinek od přítele… A karty se obratily. Teď pritel je ten, který plánuje každou skříňku do bytu. A já přemýšlím, zda to opravdu chci. Zda jsem neodesla z domu moc brzy.. ???? Zda s ním chci vůbec žít. Neznate někdo?

Reakce:
Barfiy
Kecalka 251 příspěvků 30.08.19 21:07

Tyhle témata generují zamestnanci emimino? Proc je tohle anonymni? :zed:

Petája
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 30.08.19 21:47

@Barfiy A proč ne anonym, třeba sem chodí někdo z rodiny paní, nebo jejího přítele, zná její nick…Nemusí vědět, že paní váhá ve vztahu…atd.

Klopotkova
Extra třída :D 13271 příspěvků 30.08.19 22:05
@Petája píše:
@Barfiy A proč ne anonym, třeba sem chodí někdo z rodiny paní, nebo jejího přítele, zná její nick…Nemusí vědět, že paní váhá ve vztahu…atd.
:palec:
Ou
Echt Kelišová 9023 příspěvků 30.08.19 22:08

No pokud ten hlavní pocit je úleva od hádek, tak to nebude tím, jestli si z domova odešla moc brzo, ale tím, že váš vztah nefunguje, že spolu neumíte komunikovat a že jsi spokojenější bez něj.

Tři roky jsou právě ta doba, kdy vyprchává zamilovanost - nejspíš se to stalo i tobě.

Vzhledem k věku je myslím spíš na místě to ukončit, než to zkoušet opravit. Pokud to budete chtít opravovat, tak to bude potřebovat dost práce na změně komunikace a vnímání toho druhého z obou stran.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 22:13

Mam to to same :( odesla jsem od manzela pred trictvrte rokem.moc mi ublizil…pise uz delsi dobu ze nas chce zpet, ze vseho lituje a je ochotny se k nam prestehovat, zanechat tam dum.ja to s detmi zvladam na jednicku, zvykla jsem si zit jen s nimi, zadne hadky, proste klid k nezaplaceni a beha mi mraz po zadech kdyz pomyslim na spolecne bydleni :nevim:

Váš příspěvek
Reklama