Bojovat nebo ukončit?

Anonymní
14.1.21 18:33

Bojovat nebo ukončit?

Ahojky holky, prosím o vaše názory.
S přítelem jsme se dali dohromady minulý rok v lednu. Když jsme se poznávali byli jsme pouze kamarádi a já byla po hodně bolestivém rozchodu a on v nešťastném vztahu. Až postupem z toho vzešel vztah a já ani nevěděla jak.
V té době měl asi 120 kg a moc mě nepřitahoval ale jeho vlastnosti mě uchvátily. Pak došlo na sex a zde nastal problém. Zaprvé jsem byla zvyklá na větší penis a jeho vydrž byla mizerná 5 minut a konec ale doháněl to jinak. Když jsme to začali řešit, tak mu přestal stát úplně. Ke všemu měl dost mizerné sebevědomí, takže jsem s nim mohla cloumat jak jsem chtěla. Nebyl to pro mě dost muž. Já z toho byla dost nešťastná. Člověk to byl úžasný ale milenec mizerný. Já jsem měla šílené stavy úzkosti, kdy jsem nevěděla co dál se životem, protože toto jsem si do konce života nedokázala představit. Proto jsem se to rozhodla po půl roce ukončit. Následovně jsem byla 3 měsíce sama a tak nějak jsem si řekla, že mi to takto vyhovuje a o žádný nový vztah jsem neusilovala.
Osud tomu ale chtěl a my si na podzim zase našli cestu k sobě zpátky. Ze začátku jsem byla tak šťastná, zapracoval na sobě. Už si nenechá nic moc líbit. Už se nebojí projevit svůj názor. Shodil 35 kilo a začal o sebe opravdu pečovat. Já jsem byla taky vděčnější za všechno co se mi v životě děje. Jeho doteky a výlety s nim jsem milovala. Teď ale po novém roce jak kdybych se vracela do starých koleji. Hledám si na něm chyby, stále mi vadí trochu bříško (i když je o dost menší) a přestal mě přitahovat. Problém v posteli se taky vyřešil ale stejně mě to nestačí a chtěla bych více jak časově, tak výbavou. Ale říkám si jestli nemám jen přehnané nároky z předešlého vztahu.
Vidím, že časem se dost věci změnilo ale začínají mě opět stavy úzkosti jako poprvé když jsme byli spolu, takže nevím jestli tomu dát ještě čas a nebo jen neprodlužuji nevyhnutelné. Má vlastnosti, které si do života od muže přeji a má stejně zájmy jako já. Prostě povahově můj vysněný muž do života ale milenecky to tam úplně z mé strany není furt ono. Nevím, zda si ty chyby už nehledám záměrně. Moooc Vám děkuji za vaše názory. :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3671
14.1.21 18:35

Prostě ho NEMILUJEŠ. Tečka. Si to přiznej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
14.1.21 18:36

Dej tomu volný průběh, ono se to nějak vyvrbí. Buď to bude lepší nebo horší a půjdete od sebe. Odrazila bych se od tohoto: Má vlastnosti, které si do života od muže přeji a má stejně zájmy jako já. Prostě povahově můj vysněný muž do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
14.1.21 18:38

Ukonči to kvůli němu, ať si může najít někoho, kdo ho bude mít rád takového, jaký je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7246
14.1.21 18:41

Ale Tvoje stesti neni jeho zodpovednost, jses si toho vedoma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 18:44
@Tarjei píše:
Ale Tvoje stesti neni jeho zodpovednost, jses si toho vedoma?

Právě toto si říkám, že spíš bych měla zapracovat na sobě. Abych byla šťastná sama se sebou, protože když hledám chyby na druhém, tak není něco v pořádku u mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14880
14.1.21 18:44

Posloužil ti jako převozník - tak mu dopřej svobodu a nech ho jít za někým kdo ho bude chtít takového, jaký je.

Tedy - nechtěj bezbolesestný rozchod kdy zůstanete kamarádi - nenechávej si ho v záloze - je to vůči němu nefér.

S příštím partnerem mluv o sexu otevřeně od začátku. Ne o tom co ti vadí, nebo co uměli tvoji bývalí, ale o tom co máš ráda a co bys potřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
14.1.21 18:45

Já bych se do toho nenutila… když to nejde tak to proste nejde. Nemůžete byt jen kamarádi? Nebo jak dlouho bys chtěla držet vztah kde bys byla v podstatě nešťastná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 18:46
@Julča001 píše:
Ukonči to kvůli němu, ať si může najít někoho, kdo ho bude mít rád takového, jaký je ;)

Nedokážu si představit, že nebude v mém životě ale zase chci aby byl šťastný a ne nešťastný semnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 18:50
@Any9 píše:
Já bych se do toho nenutila… když to nejde tak to proste nejde. Nemůžete byt jen kamarádi? Nebo jak dlouho bys chtěla držet vztah kde bys byla v podstatě nešťastná?

Kamarádství bohužel nejde. Doufala jsem, že si vyřeším nějaké svoje vnitřní procesy(negativitu) a budu za něj zase vděčná ale asi si něco nalhavám.

• Citovat
  • Nahlásit
9752
14.1.21 18:56

Já bych řekla, že ho nemiluješ. Možná bys chtěla, protože víš jak je úžasný, ale když člověka opravdu milujeme, tak i s jeho nedostatky. Zvlášť, pokud takový byl už na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
14.1.21 18:58
@Anonymní píše:
Kamarádství bohužel nejde. Doufala jsem, že si vyřeším nějaké svoje vnitřní procesy(negativitu) a budu za něj zase vděčná ale asi si něco nalhavám.

Vzhledem k tomu ze jste spolu krátce, navíc i s pauzou, tak byste měli byt v takový ty fázi velký zamilovanosti a to zřejmě není. Pro mě by to byl varovný signál. Jestli hledas budoucího životního partnera tak by to nemělo byt o tak velkým sebeobětování a přizpůsobením se. Myslím ze byste kazdej byli šťastnější s někým jiným… s věřím ze je to náročný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7078
14.1.21 19:02

Lzes sama sobe a z toho prameni i uzkosti.
Zacni se mit rada a prijmi se takova, jaka jsi a mej se takova rada. Bud uprimna k sobe a tim i k nemu a neboj se nest nasledky. Neni spatne chtit od zivota vic, nez druzi a nebo chtit veci jinak. Ale je spatne to v sobe popirat a kazit zivot sobe i druhym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31020
14.1.21 19:07

Myslim, ze viš, co maš udelat. Nam jsi to naformulovala uplne jednoznačne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6091
14.1.21 19:15

Vztah pro zivot je takovy, ktery by mel ustat vsechny (nebo alespon vetsi cast) boure, ktere vas v zivote cekaji. Mel by stat na pevnych zakladech a to nejen v rovine dusevniho, ale i fyzickeho souzneni.
Partnersky vztah neutahnes jen hlavou a silou vule. Ale ani sexem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat