bojujeme s jídlem 8měsíců

24969
26.10.09 12:24

bojujeme s jídlem 8měsíců

Mám problém a už mě to začíná docela trápit /to je slušné slovo/

Lindu jsem plně kojila do půl roku. Pak jsme začli zeleninou, pak kaší, teď dopo. ovoce. Ze začátku jedla pěkně. Zelenina ji chutnala skoro každá, kaše snědla klidně i talíř. S ovocem taky nebyl problém.

Teď asi týden s jídlem bojujeme. Dá si v klidu první dvě lžičky, a pak je boj. Celá rodina před ní dělá cirkus, abych já do ní něco narvala.

Ovoce dopo. sní, ale pak už je to s bojem. Narvu do ní pár lžiček, pak to vzdám a nakojím.

Měl to někdo taky tak? Přejde to?

Vím, že mi asi neporadíte JAK NA NI. Jen chci asi slyšet, že to tak bývá a že se to zlomí.

díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2884
26.10.09 12:49

Ahoj, možná moc neporadím. Ale děti mívaj období, kdy jedí, pak si dají „pauzu“ a pak zase futrujou jak diví. U Adelaidy to máme pořád. Zvykla jsem si to neřešit. Nejhorší bylo, když člověk nevěděk, kdy to nejedení skončí. Znám více dětí, kt. to mají podobně.
Přeji pevné nervy a ať prcek brzy zase papká bez problémů (i když jí to zřejmě vůbec nevadí :wink: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
26.10.09 13:08

Nerostou jí zuby? Mladší syn je dobrý jedlík, ale jakmile mu rostou zuby, nechce jíst skoro nic. Trvá to většinou 2 - 3 týdny a pak se zas srovná …

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
26.10.09 13:11

A co konkrétně dělá? Mě se třeba Mates začal v židličce teď kroutit, kouká, kde co lítá, jak vidí tatínka, tak se hned točí za ním, a hlavně - po prvních pár lžičkách většinou teplého jídla začne tlačit :?

Jak se ti kojí, saje bez volovinek, nebo taky dělá cavyky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
26.10.09 13:39

ahojky,

já bych to viděla taky na zoubky. přesně to mi dělala starší. jak jí rostly zuby, tak nechtěla jíst. naštěstí byla narozdíl do mladší sestřičky dost vypasená, tak jsem to neřešila. prostě pár dnů míň jedla a bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24969
26.10.09 14:54

Zoubky by to být mohli, zatím žádné nemá.

Kojíme v pohodě.

A přijídle…vzpíráse, uhýbá pusinkou, vrčí…viditelně nechce jíst.

V poledne jsem příkrm zabalila, nedostala nic jen MM.
Jak se vzbudila zkusila jsem to znovu, tak snědla půl skleničky, ale bez masého.
Možná by to mohlo být masem, ale dělá to i u kaše, tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama