Boláky v krku, které se nehojí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 14:10
Bolaky v krku, nehoji se

Ahoj. Je to asi 2 týdny, co jsem si v krku za mandlemi našla jakoby bolaky, nebo vridky,. Občas mě bolelo v krku, jsou tvrdé, nemokvaji.
Měla jsem trochu rýmu a kaslala jsem, to i teď. Je mi 20. Nekouřím. Piju asi tak, jak každý v mém věku a Google mi všude vyhazuje rakovinu. Chci se zeptat, jestli měl někdo něco podobného. Nevíte co to může být? Mám děsný strach. :(

Reakce:
Prtulak
Kecalka 494 příspěvků 07.12.18 14:16

To chce prostě vyšetření ORL. Tam se neobjednava, nepotřebuješ žádanku. Prostě tam zajdi a uvidíš. Vřídků a boláků může být x druhů. Od aftu po nějaký papilomy. Kašli na google, ten každýho pohřbí. Nejspíš to bude k tomu „nachlazení“. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 14:27
@Prtulak píše:
To chce prostě vyšetření ORL. Tam se neobjednava, nepotřebuješ žádanku. Prostě tam zajdi a uvidíš. Vřídků a boláků může být x druhů. Od aftu po nějaký papilomy. Kašli na google, ten každýho pohřbí. Nejspíš to bude k tomu „nachlazení“. :mavam:

Moc děkuju
Jsem vážně šíleně vystrašená, z doktorů mám strach, ale jestli se to nezlepší tak půjdu :(

Prtulak
Kecalka 494 příspěvků 07.12.18 16:49

Chápu, všichni máme strach. Ale jde o to, že myslíš na nejhorší. Prostě tam zajdi. Ideálně co nejdřív, ať máš za prvé klid a za druhé ať případně neřešíš něco mezi svátky… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 20:01
@Prtulak píše:
Chápu, všichni máme strach. Ale jde o to, že myslíš na nejhorší. Prostě tam zajdi. Ideálně co nejdřív, ať máš za prvé klid a za druhé ať případně neřešíš něco mezi svátky… ;)

Tak jen uzliny :D nakonec je všechno v pořádku :)

Prtulak
Kecalka 494 příspěvků 23.12.18 22:44
@Anonymní píše:
Tak jen uzliny :D nakonec je všechno v pořádku :)

Tak vidíš :palec:

Váš příspěvek
Reklama