Boláky v okolí genitálií

Anonymní
30.3.21 11:34

Boláky v okolí genitálií

Ahoj holky, nějakou dobu se mi dělají boláky okolo pysků či na tříslech. Začne to bolavou bouličkou a pak černou boulí, která bolí a když samovolně praskne, tak to bolí jako čert a vypadá to, jako by z toho koukal kus živé kůže/masa. Po pár hodinách se to samo uzavře. Ale když zmizí, zůstane mi tam tmavá jizvička jakoby “zvrásnělé kůže”. Že ta kulatá jizva neni hladká, ale taková “vytahaná” a “zvrásnělá”. Nevíte co na to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8964
30.3.21 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nějakou dobu se mi dělají boláky okolo pysků či na tříslech. Začne to bolavou bouličkou a pak černou boulí, která bolí a když samovolně praskne, tak to bolí jako čert a vypadá to, jako by z toho koukal kus živé kůže/masa. Po pár hodinách se to samo uzavře. Ale když zmizí, zůstane mi tam tmavá jizvička jakoby “zvrásnělé kůže”. Že ta kulatá jizva neni hladká, ale taková “vytahaná” a “zvrásnělá”. Nevíte co na to?

Na „to“doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
30.3.21 11:39

Nejsou to nejake hnisave abscesy? Nevyteka z toho neco? Asi bych zasla k doktorovi, at udela z „toho“ stery, mozna tam je nejaka bakterie :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
30.3.21 11:42

Běž na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3824
30.3.21 11:47

Nechápu.. lidi k čemu myslíte, že ti lékaři jsou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
30.3.21 11:51

Doktor proboha!!! Ježiši kriste na to fakt nejde co říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8619
30.3.21 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nějakou dobu se mi dělají boláky okolo pysků či na tříslech. Začne to bolavou bouličkou a pak černou boulí, která bolí a když samovolně praskne, tak to bolí jako čert a vypadá to, jako by z toho koukal kus živé kůže/masa. Po pár hodinách se to samo uzavře. Ale když zmizí, zůstane mi tam tmavá jizvička jakoby “zvrásnělé kůže”. Že ta kulatá jizva neni hladká, ale taková “vytahaná” a “zvrásnělá”. Nevíte co na to?

Vyhledej si hidradenitis suppurativa.

Diskuse s radami je tady:
https://www.emimino.cz/…pazi-287689/

A jinak samozřejmě dobrý kožař - což je teď problém, to chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
30.3.21 12:02

Taky doporucuji mrknout na Hidradenitis suppurativa a pak se objednat na kozni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 12:21

@Kolarkaa než v téhle době poběžím k dr, chtěla jsem se zeptat zda to nebude nějakou banalitou - špatná žiletka, špatné spodní pradlo apod. Tak se zase uklidníme. K čemu dr jsou vím, ale také vím že nehodlám obtěžovat s beďarem. Normálně jsem se zeptala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 12:21

@Veru1987 tak na to nic neříkejte😊

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 12:22
@Merykara píše:
Taky doporucuji mrknout na Hidradenitis suppurativa a pak se objednat na kozni :kytka:

Děkuji za radu, hezký den :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 12:22
@SAJ píše:
Vyhledej si hidradenitis suppurativa.

Diskuse s radami je tady:
https://www.emimino.cz/…pazi-287689/

A jinak samozřejmě dobrý kožař - což je teď problém, to chápu.

Moc Vám děkuji, hezký den :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
24102
30.3.21 13:42

@SAJ Díky za odkaz na diskusi, díky ní sem asi přišla na to, co mě trápí už roky…sem si dycky myslela, ze to mám od holení 8o 8o 8o byla sem s tím i u Dr. A ten mi akorát řekl, že je to zarostlej chloupek a čau..
Objevila sem tam odkaz na http://www.hsonline.cz/…e-to-hs.html
Jako nechci přehánět, ale tohle mi možná v mnoha ohledech změní život :kytka: dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
30.3.21 13:47

Jo, akorát co je docela blbe, ze je to nevylecitelne a v case se to zhorsuje. Na fb je podpurna skupina, kde je asi 55tis lidi s touto nemoci z celeho sveta, tam se mrkni, spoustu informaci a tipu co s tim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24102
30.3.21 13:49
@Kolarkaa píše:
Nechápu.. lidi k čemu myslíte, že ti lékaři jsou?

Upřímně? Občas úplně k hounu :roll: já to řešila dobře tři roky, i mi to vyřezávali, nikdo nespojoval moje „pupínky po holení“ s abscesy, které odstraňovali chirurgicky a nikdo se o hydradenitis ani nezmínil :cert: nic se neléčilo, neřešilo, maximálně, když už to nešlo vydržet, se to Kuchlov a hotovo dvacet. Časem sem se s tím naučila žít a teď zjistím, že se to dá léčit 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat