Bolavá bulka v podpaží? Máte někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.04.18 16:58
Bolavá bulka v podpaží? Máte někdo zkušenost?

Ahoj,
Mám problém. Včera se mi objevila v podpaží,,bulka" (viz.foto) nemohu ani zvednout ruku a oholit se. Vypadá to jako puchýř nasáklý hnisem. Je mi to nepříjemné. Máte někdo s tím zkušenost? Zmizelo to postupně samo? Určitě pokud by se to nelepšilo, tak navštívím doktora.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 11.04.18 17:00
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám problém. Včera se mi objevila v podpaží,,bulka" (viz.foto) nemohu ani zvednout ruku a oholit se. Vypadá to jako puchýř nasáklý hnisem. Je mi to nepříjemné. Máte někdo s tím zkušenost? Zmizelo to postupně samo? Určitě pokud by se to nelepšilo, tak navštívím doktora.

Zanícená mazová žláza nebo malý absces, to se běžně dělá. Zvláště v podpaždí

Anonymní  11.04.18 17:02

@Bábrdl
Děkuji za rychlou reakci. :)
Za jak dlouho to zmizí? Nechci ze sebe dělat choulostivku, ale docela to bolí, protože to mám na blbém místě.
Z čeho se to dělá?

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 11.04.18 17:02

Takhle u manžela vypadá zarůstající chloupek, vytáhnu chloupek sterilizovanou jehlou (alkohol nebo v případě nutnosti oheň) a chloupek potom vytrhnu, hnis většinou vyteče sám.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 11.04.18 17:06
@Heivka píše:
Takhle u manžela vypadá zarůstající chloupek, vytáhnu chloupek sterilizovanou jehlou (alkohol nebo v případě nutnosti oheň) a chloupek potom vytrhnu, hnis většinou vyteče sám.

Ty jsi drsnej chirurg :mrgreen: já manželovi včera operovala beďara na zádech, to je zatím můj chirurgický vrchol :mrgreen:

Může to být zanícená potní žláza třeba… Když to nepřijde, tak dr… Kamarád měl takhle nějakýho divnobeďara, nakonec se to muselo rozříznout u doktora…

kvetka29
Stálice 54 příspěvků 11.04.18 17:07

Zanicena, ucpana mazova zlazka. Vetsinou se to vstreba samo-podpazi umyt pouze vodou a nedavat antiperspirant…a zacit pouzivat jen deodoranty, antiperspiranty napomahaji k ucpavani zlazek.

Anonymní  11.04.18 17:08

@radkka No jen nestraš. Já musím mít vždycky něco extra. Doufám, že to přejde samo.

Anonymní  11.04.18 17:09

@kvetka29 Děkuji za radu. :) Jen doufám, že to brzo přejde.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 11.04.18 17:10
@Anonymní píše:
@radkka No jen nestraš. Já musím mít vždycky něco extra. Doufám, že to přejde samo.

Neee, určitě se to zahojí samo…Já jenom, abys pak zbytečně netrpěla, kdyby se to nejlepšilo :kytka:

Anonymní  11.04.18 17:13

@radkka
Tak budu doufat. :) Vydržet se to dá, ale jen ruku nezvednu když se strojím nebo uklízím třeba nádobí do horních skříněk linky. Si připadám jak invalida. :mrgreen:

kvetka29
Stálice 54 příspěvků 11.04.18 17:14

Ted to mas asi v tom nejhorsim-myslim tak dva dny-s tim, ze to nechas volne a jen oplachovat vodou…kdyby se to horsilo, tak k doktorovi.

Anonymní  11.04.18 17:16

@kvetka29
Včera to tak rudé nebylo. Až přes noc to zrudlo. Vzala jsem si i tilko, aby to dýchalo. Večer si to omyju jen vodou a bez deodorantu.
A budu čekat co bude dál. :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 11.04.18 17:20
@Anonymní píše:
@radkka
Tak budu doufat. :) Vydržet se to dá, ale jen ruku nezvednu když se strojím nebo uklízím třeba nádobí do horních skříněk linky. Si připadám jak invalida. :mrgreen:

Věřím :mrgreen: ono se to nezdá, ale tyhle věci bolí… No, mě bolí strašně všechno, co vypadá zanedbatelně :mrgreen: Manžel se mi vždycky směje, že po těžký operaci jsem ani nepípla, ale když jsem si strhla asi centimetr kůže na prstu, tak jsem vypadala, že půjdu žádat o invalidní důchod :mrgreen:
Tak ať je to brzo dobrý :pankac:

Dory22
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 11.04.18 17:28

@radkka
To mě povídej :mrgreen: já mám pořád něco a na tyhle věci jsem dost cíťa. :mrgreen:
Taky jsem po operaci ani nepípla. Loni u řezání dřeva mi chlap omylem pořezal 2 prsty motorovkou. :mrgreen: Ve špitále z toho měli prču. :mrgreen:
Já jsem taky případ sám o sobě. :mrgreen: :mrgreen:

Dory22
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 11.04.18 17:29
@Dory22 píše:
@radkka
To mě povídej :mrgreen: já mám pořád něco a na tyhle věci jsem dost cíťa. :mrgreen:
Taky jsem po operaci ani nepípla. Loni u řezání dřeva mi chlap omylem pořezal 2 prsty motorovkou. :mrgreen: Ve špitále z toho měli prču. :mrgreen:
Já jsem taky případ sám o sobě. :mrgreen: :mrgreen:

Odtajnila jsem se, ale nevadí :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama