Bolavá prsa cca 2-3 dny po ovulaci

Anonymni
12.8.08 08:27

Bolavá prsa cca 2-3dny po ovulaci

Ahoj holky,
chtěla bych se vás zeptat,zda jste některá měla jako příznak těhotenství na dotek bolavá prsa zhruba 2-3dny po ovulaci?Nikdy jsem je takto brzo po ovulaci citlivá a bolavá neměla.Do MS mi zbývá zhruba týden.Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2558
12.8.08 09:01

Ahojky.

Já mám 2 dny zpoždění s MS, test zatím negativní. A prsa mám bolestivá už tak týden, takže mě bolely 5 dní před MS. Taky doufám, že se nám to po 3/4 roku povedlo. Jen ty testy mě naštvaly, že se tam nic neukázalo. Nejhorší ta bolest v prsou je kolem večera a ráno.

Tak třeba nám to vyšlo, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
12.8.08 22:22

Já teda nevim .. mě před těhu když jsem nebrala práčky bolely prsa do začátku MS pořád :roll: A je to cca půl roku, kdy mě pravidelně od (asi) ovulace, nebo prostě zhruba od půlky ciklu bolí taky. Skoro vidět to neni, ale bolí jak čert.

Ale přeju vám ať to vyjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.8.08 16:03

Ahoj anonymní,
já to nyní pociťuji stejně, jsem 3. den po OVU a od včera večer mě strašně vystřeluje do prsou, ani tu bolest nemumí specifikovat, je to spíš v jejich horní polovině a jakoby mě v ních píchá a bodá. Jinak mě prsa moc nebolí, akorát minulý cyklus jsem také cítila, ale trochu jinak, spíš na dotek a tlak v prsou, ale to začalo až tak týden po OVU… tak nevím co to může znamenat, Petra

• Nahlásit
  • Citovat
4326
13.8.08 16:40

taky mívám po ovu citlivá prsa a někdy až hodně bolavá. Je to podle toho jak moc myslím na to, že bych mohla být těhu… :wink: Je to často dost psychické, takže se na to 100% spolehnout nedá. Ale zase na druhou stranu to je jeden příznak počínajícího těhu, tak to aby se v tom čert vyznal, že?… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20001
16.9.08 08:41

Ahoj,

Tak mě v životě bradavky ani prsa nebolely (když nepočítám dospívání) a teď týden před menstruací mě začly bolet bradavky. Jen na dotek. K tomu mám zácpu, tak nevím. Já už asi z těch příznaků blbnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
27.9.08 09:03

Ahoj holky, mám dotaz! Neslyšely jste někdy o tom,že by mohly být v těhot- zvětšené bradavky? teda spíš narovinu- mě trčí jak kolíky!!! :-( Všimla jsem si toho jen tak - nesleduji se, ale večer jsem se sprchovala a najednou kouknu dolů a tam vytrčená skoro centimetrová bradavka 8O úplně jsem čuměla. za normálního stavu to jako není, ale při nějakém zamrazení nebo vzrušení ANO!!! Manžel mi to také nevěřícně potvrdil- tohle jsem nikdy neměla!Jinak HA jsem vy:,–(ila minulý měsíc, ale MS zatím nepřišla, bolesti břicha se občas objeví, ale druhá čárka na testu je skoro neviditelná… Tak nevím!!! poraďte prosím!!!! jiné příznaky vůbec nemám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
10.10.08 10:28

Jakmile se na testu objeví druhá čárka, ikdyž je skoro neviditelná, tak s největší pravděpodobností těhulka jsi! A v době, kdy už píšu tuhle odpověď to máš určitě potvrzené i jinak, pokud je to pravda, tak dej vědět, jak to dopadlo!!! Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
10.10.08 10:29

Jakmile se na testu objeví druhá čárka, ikdyž je skoro neviditelná, tak s největší pravděpodobností těhulka jsi! A v době, kdy už píšu tuhle odpověď to máš určitě potvrzené i jinak, pokud je to pravda, tak dej vědět, jak to dopadlo!!! Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
10.10.08 15:37

No dopadlo to tak, že o několik dní později jsem si udělala další testy a NIC! Takže těhu nejsem…ani se už neobjevují žádné příznaky…Ale díkym pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.12 20:12

Bolavá prsa

Radova: odpověĎ už je starší, ale snad mi odpovíte. Chtěla jsem se jen zeptat, zda jste byla nakonec těhotná… Prsa mě začala bolet 11 dní před mens., tu mám dostat v pátek… Nemůžu si na ně ani lehnout. Mimi se nebráníme… Test nic neukazuje, možná brzy??? Všude uvádí dělat si je až v den plánované mens. Vy jste taky psala, že test nic… Snad Vás neobtěžuji… Mějte se fajn Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
10.1.12 14:04

Romi psala jsem Vám zprávičku, ale ještě to písnu tady - byla jsem těhotná a v červnu 2009 se nám narodila holčička :-) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.12 14:14

Moc děkuji!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Baruuuska
19.2.12 11:01

Bolavá prsa

Ahoj vsem,asi pred 14 dny jsem zacala brat antikoncepci..ale objevily se mi na pleti nedostatky,mam strasne bolava prsa i pri chuzi,boli me v podbrisku a 2 dny mam zacpu. Nikdy pred tim kdyz jsem A brala tak me nikdy nebolely a beru tu samou. Nevim,bojim se,ze me by se nemohlo stat ze by selhala nebo ze bych ji zacala brat treba pozde,moc se v tom nevyznam..poradte.

• Nahlásit
  • Citovat
snažilka007
9.3.12 17:46

Ovlulace a bolest prsou

Tak já stále čekala na ovu a mám pozitivní test 4 dny po sobě což je divné, v době kdy začal být první test pozitivní jsme se tulili ale myslím, že pokud holky píšete že bolest prsou je až po ovu tak bylo pozdě :-( uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama