Bolavé koleno - znemožněn pohyb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitkiss
Nováček 3 příspěvky 21.02.18 16:18
Bolavé koleno - znemožněn pohyb

Ahoj holky, vím, že je normální mít v těhotenství bolavé klouby. Ale obávám se, že u mě už je to vážnější. Již 3. týden mně bolí koleno tak, že nemůžu téměř chodit. Jsem na začátku 5.měsíce a přibrala jsem zatím jen 4 kg. Jsem na nemocenské a doktoři mi jen řekli, že nemám koleno namahat. Jenže už je to dlouhé, nelepší se to a já nějak nevěřím, že to samo přejde. Nemohu brát žádné léky a RTG také nepřipadá v úvahu. Máte některá stejné zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20945 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 16:22

@Jitkiss Mě na bolavé koleno, kdy už jsem nemohla skoro vubec chodit a odmítala jsem kdejaké léky, pomohla homeopatie. Vážně, bolesti jsou pryč a běhám i horách. Dřív to bolelo hlavně ze schodů a nebo když jsem šla z kopce, ted nic.

Jitkiss
Nováček 3 příspěvky 21.02.18 16:25

@Jančakecalka Děkuji, jdu hledat homeopata! :palec:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20945 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 16:28
@Jitkiss píše:
@Jančakecalka Děkuji, jdu hledat homeopata! :palec:

Ale chce to opravdu dobrého, ne jen tak nějakého, kterej hned dá cokoliv.Je potřeba probrat celé tvé obtíže. ;) Hodně štěstí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama