Bolavé koleno - znemožněn pohyb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jitkiss
Nováček 3 příspěvky 21.02.18 16:18
Bolavé koleno - znemožněn pohyb

Ahoj holky, vím, že je normální mít v těhotenství bolavé klouby. Ale obávám se, že u mě už je to vážnější. Již 3. týden mně bolí koleno tak, že nemůžu téměř chodit. Jsem na začátku 5.měsíce a přibrala jsem zatím jen 4 kg. Jsem na nemocenské a doktoři mi jen řekli, že nemám koleno namahat. Jenže už je to dlouhé, nelepší se to a já nějak nevěřím, že to samo přejde. Nemohu brát žádné léky a RTG také nepřipadá v úvahu. Máte některá stejné zkušenosti?

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22351 příspěvků 21.02.18 16:22

@Jitkiss Mě na bolavé koleno, kdy už jsem nemohla skoro vubec chodit a odmítala jsem kdejaké léky, pomohla homeopatie. Vážně, bolesti jsou pryč a běhám i horách. Dřív to bolelo hlavně ze schodů a nebo když jsem šla z kopce, ted nic.

Jitkiss
Nováček 3 příspěvky 21.02.18 16:25

@Jančakecalka Děkuji, jdu hledat homeopata! :palec:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22351 příspěvků 21.02.18 16:28
@Jitkiss píše:
@Jančakecalka Děkuji, jdu hledat homeopata! :palec:

Ale chce to opravdu dobrého, ne jen tak nějakého, kterej hned dá cokoliv.Je potřeba probrat celé tvé obtíže. ;) Hodně štěstí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >