Bolavý rozchod, jak ho přežít?

Anonymní
31.5.21 22:53

Bolavý rozchod, jak ho přežít?

Ahoj, rada bych se s vámi podelila co mě momentálně velmi trápí. Před měsícem se semnou rozešel přítel, byli jsme spolu necelé dva roky. Já se přes to nemůžu přenést, stále na nej myslím, miluju ho. Opravdu jsem si uvědomila, že ho miluju a chtěla bych s nim být. Včera jsem si u nej byla pro věci, byl na mě milý a na všechno se vyptával. Já husa hloupá jsem mu podlehla a vyspala jsem se s nim. Očekávala jsem od toho něco víc, zatímco on ne. Řekla jsem mu, že mi chybí a on mi na to neodpověděl. Uz jsem byla vcelku v pohodě, ale tohle mě zase semlelo a jsem na začátku kde jsem byla. Nerozesli jsme se ve zlým ani si nic neprovedli. Ale já se s tím proste nemůžu smířit, ale budu muset. :( Co vám opravdu pomohlo? Nejradši bych mu řekla, že ho miluju, ale mam strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
31.5.21 23:42

Už se s ním nescházej. Pro jedno kvítí slunce nesvítí, přebolí to s časem. Dej si sklenku vína, vybreč se. Dopřej si čas na truchlení. Pak se začni věnovat sobě, zdokonaluj se, kup si něco pěkného, zajeď si na dovolenou. Buď na sebe hodná. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
1.6.21 00:15

Ještě chci dodat, že rozchod je velmi bolestná záležitost z obou stran. Nejhorší je, že člověk může mít pocit, že už si nikoho nenajde, že to nikdy nepřebolí a podobné nesmysly. Ale slibuji, že to přebolí a za rok, dva budeš někde úplně jinde a už si na tu bolest ani nevzpomeneš. Zkus se na ex neupínat ani v myšlenkách, soustřeď se na věci, které máš opravdu ráda. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
1.6.21 06:01

Ahoj, tím, že ses s ním vyspala, tak ses dobrovolně vrátila do bodu nula. Takže měsíc trýznění, kdy se ti povedlo nějak věci překlenout, je rázem pryč.
Budeš si muset vším projít od začátku.
Doporučuji-přerušit kontakt, nespat s ním a nemyslet na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
1.6.21 06:26

Važ si víc sebe sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
1.6.21 07:02

Potřebuješ čas, už se s ním nestýkej, bude chtít pouze sex, zatímco ty zamilovaná budeš chtít něco víc, pro něho to bude jen sex. Nejlíp utnout kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
1.6.21 08:03

Nemyslet na něj, nepsat mu, nespat s nim - za nějaký čas to bude dobrý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 09:39

Jsem hloupá, že jsem to udělala. Akorát mě to o to víc boli. Už víckrát NE! Přesně to mam teď, myslím si, jak už nikoho nenajdu a že mě to bude bolet ještě dlouho. :( snad to brzy přebolí, i když ho mam opravdu rada a pohnu se dál

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 08:20

Jsem opravdu blba, vyspal se semnou. Rozchod svedl na mě, že to tak necítí. Ale pravý důvod byla jiná, to už mi neřekl. Nechápu, ze se ještě se mnou vyspi, když už má jinou… :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
6829
3.6.21 10:32
@Anonymní píše:
Ahoj, rada bych se s vámi podelila co mě momentálně velmi trápí. Před měsícem se semnou rozešel přítel, byli jsme spolu necelé dva roky. Já se přes to nemůžu přenést, stále na nej myslím, miluju ho. Opravdu jsem si uvědomila, že ho miluju a chtěla bych s nim být. Včera jsem si u nej byla pro věci, byl na mě milý a na všechno se vyptával. Já husa hloupá jsem mu podlehla a vyspala jsem se s nim. Očekávala jsem od toho něco víc, zatímco on ne. Řekla jsem mu, že mi chybí a on mi na to neodpověděl. Uz jsem byla vcelku v pohodě, ale tohle mě zase semlelo a jsem na začátku kde jsem byla. Nerozesli jsme se ve zlým ani si nic neprovedli. Ale já se s tím proste nemůžu smířit, ale budu muset. :( Co vám opravdu pomohlo? Nejradši bych mu řekla, že ho miluju, ale mam strach.

Nic noveho. Prozri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2905
3.6.21 11:10
@Anonymní píše:
Jsem opravdu blba, vyspal se semnou. Rozchod svedl na mě, že to tak necítí. Ale pravý důvod byla jiná, to už mi neřekl. Nechápu, ze se ještě se mnou vyspi, když už má jinou… :pocitac:

A Ty jsi věděla, že má jinou a přesto ses s ním vyspala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 06:33

@AjaF Nevěděla jsem to. To bych neudělala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat