Bolavý výrůstek na bradavce v těhotenství

1.10.20 12:17

Bolavý výrůstek na bradavce v těhotenství

Zdravím všechny ;)
Asi před 3 dny se mi přímo uprostřed bradavky - z otvoru - udělal drobný, tenký, tmavě hnědý,,osten/cancourek”, nevím jak to lépe popsat pro představu :D velmi to bolí na dotek, stačí aby mi látka dráždila prso a zbláznila bych se bolestí, jak to pálí. Nosím i na doma kojící, hladkou podprsenku ( jsem ve 36 tt ) po ránu jsem si všimla bílé tečky a jakoby zevnitř bradavky jsem vytáhla drobné množství tuhé bílé hmoty. Nebyl to hnis, ani tekutá konzistence, spíš to působilo jako tužší, ztuhla hmota. Každou chvíli mě to bolí a mám obavu v následujících týdnech, jak budu kojit.
Mate někdo obdobnou zkušenost? Díky moc 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
1.10.20 13:33

Asi bych volala dr a nechala si to zkontrolovat, v těhu je tělo plné hormonů, tak pro jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.10.20 05:14

@BERENIKA AA Dobrý den, mohu se zeptat, jak jste dopadla? Mám stejný problém, tedy kromě toho, že jsem žádnou hmotu nevytáhla… Jsem v 16tt a výrůstek jako vy a při doteku nebo přejetí látkou bolest, že bych umřela :,( snažím se najít něco na internetu nebo i v knihách, ale moc se o tom nepíše. Budu ráda, když mi předáte Vaši zkušenost a taky třeba radu co s tím :) předem moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.20 10:42

Zdravím ☺️
Ja se snažila mazat bepantenem, a ze dne na den to samovolně zmizelo. Vůbec nechápu, kam se vypařil, ale mám klid. Po tom mazání asi po 5 dnech.
Trnu hrůzou, aby se nezjevil znovu, protože na dotek opravdu bolest jak čert :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.10.20 11:18

@BERENIKA AA Děkuji moc, Bepantenem jsem si to začala mazat od včerejška od večera, někde jsem si četla, že to slečně doporučili v lékárně. Tak uvidím, jestli mi to pomůže a zítra jdu zrovna do poradny, tak se ještě zeptám paní doktorky. A jelikož to bolí jak čert, tak jsem chtěla ještě přežít dnešek a nějak už urychlit hojení. ;) Ještě jednou moc děkuji a mějte se hezky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.10.20 15:10

@Tamca 89
Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi dopadla? Já mám to samé. Do poradny mám jít až za dva týdny, tak váhám, zda čekat nebo volat dr. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.10.20 15:45

@Elen122 Ahoj, mazala jsem Bepantenem a ještě se mi udělaly dva menší, které vždy byly až pomalu úplně černé a pak zmizely…ale ten jeden byl dlouho největší a zarudlý a v den poradny mi také zčernal…tak jsem čekala jestli upadne…ale byl tam, tak jsem o tom řekla doktorce a ukázala a ta mi ho vyloupla normálně nehtem, takže by asi pravděpodobně taky opadl sám…od té doby mám klid, ale říkala, že je to těmi hormony, jak se to připravuje na kojení a jak se ty prsa mění… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat