Bolení břicha po ránu - 7týdenní miminko

183
8.1.20 07:24

Bolení břicha po ráno 7tydenni miminko

Ahoj. Už syna 7 týdnů řešíme od začátku prdy a bolení břicha. Přes den to Jakš takš jde, ale druhá půlka noci je za trest. Jí v 21h a do 1h spí celkem dobře, v 1 dalšího jídlo a ještě docela ok ale mezi 3-4 sebou začne vrtět, knucet a tlačit i prdět a kolem 4 to končí řevem. Jsme na UM, to jen pohodě, stolice 1-2 denně ikdyz poslední dny trochu nazelenalá, to je ale.pry na UM normální. Dáváme espumisan a biopron..nemáte nějakou radu jak zabránit nebo alespoň zlepšit tohle ranní bolení? Já tu druhou půlku noci skoro nespím, protože ho kontroluju a dávám mu dudlika, když mu ho nedám tak je řev ještě dřív..
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.1.20 07:39

Zkusit ještě BioGaiu. Nám na prdíky nejvíc pomohly masáže bříška a teplé obklady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
8.1.20 07:46

@Lenny.prochazku děkuji, biogaiu jsme.meli, ale přišlo mi, že je po ní břicho ještě horší tak máme biopron..ano, když bolí tak nahříváme. Jde mi spíš o to, jestli tomu jde nějak předejít..jestli pro něj můžu udělat něco, aby nebyl ráno jak zaprděnej, aby ho to nebudilo a mě taky ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 07:56

@Kiwijeta asi se toto období musí přečkat. Já pila i dost fenyklového čaje, dávala jsem ho na lžičku i malé, vyhýbala se nadýmavé stravě a nic nepomohlo. Jen zatnout zuby.. kolem 3.-4. měsíce se vše hodně zlepšilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
8.1.20 07:57

@Lenny.prochazku děkuji, doufám že to pak zlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6815
8.1.20 07:58

Nepomůže nic, jen čas. Trpí tím každé druhé dítě a ten, kdo vymyslel něco, co tomu zabrání, by měl dostat Nobelovku. Přes noc se dítě nehýbe a vzduch ve střevech stojí. A ráno ho prostě potřebuje dostat ven. Až bude mít posílené břišní svaly a víc se hýbat, půjde to ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 07:59

Pro mě to byl taky mazec, naštěstí přes den, v noci spinkala. Teď si to zas naopak vybírá v noci (asi zuby) :) to si člověk nevybere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
8.1.20 08:04

My.meli většinou záchvaty řevu odpoledne mezi 15-17 a časově stejně ráno..včera byl.klid odpoledne o to víc si to vybral dnes ráno :rolling_eyes:
Děkuji, budem tedy čekat a čekat a snad se brzo dočkáme :grin: :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
859
8.1.20 08:58

@Kiwijeta u nás nad ránem zabíralo, že jsem si dceru položila na sebe na břicho. Hezky se vyprděla (někdy bohužel i kakala:( ) ale mohla dál spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
8.1.20 08:59

@Sue2008 děkuji, zkusím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 09:27

@Kiwijeta maminky se musi obrnit trpělivostí. Držím palce, ať se toco nejdřív zlepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama