Bolení bříška, po zlepšení se vrací

17
23.3.21 17:14

Bolení bříška, po zlepšení se vrací

Jdu si pro rady, tipy, snad trochu psychické podpory :D
Mám třetího chlapečka a člověk by si řekl že už ho nic moc nepřekvapí. No velký omyl :mrgreen:
Malému jsou 2 měsíce, od porodnice na UM. Nejprve Hipp bio combiotik, dělalo malému zácpu.
Po poradě s Dr. jsme zavedli biopron, bez úspěchu. Přidali se neskutečné koliky. Tlačil a prděl neskutečně i 15× za hodinu. Zacpa beze změny.
Přešli jsme tedy na mleko Babydream PRE. Postupně se situace zlepšila a po týdnu jsem mela doma andílka bez pláče a neustálého tlačení. Vydrželo to ovšem jen pár dn. Pak se situace zhoršila natolik ze malej plakal a tančil neustale cely den a stolice mu zezelenala.
Následovali výtěry - negativní a pote opět změna mléka na Bebu sensitive.
Opět ten samy kolotoč, po týdnu se zlepšil o 100% a po pár dnech jsme zase tam kde jsme byli.

Omlouvám se za dlouhý příspěvek, ale už jsem bezradna a Dr. evidentně také. Konzultuji s ni vše. Zítra k ní jdeme opět.
Už nevím jak tomu drobečkovi pomoci :( cele dny je jen červený jak tlačí, hrozne moc se snaží a je vidět jak je nešťastný, unavený, ale to bříško mu neda spat. Cvičíme, masírujeme bříško, polohujeme. Vše marně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4341
23.3.21 17:17

A co pomoci rourkou/teploměrem? Druhy syn trpěl na koliky a bylo to jedine, co mu pomohlo. Teď ve 4,5 měsících zcela bez obtíží a vyprazdňuje se sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
23.3.21 17:22

Děkuji, rourku také máme, zkoušíme. Ale malému se to moc nelíbí, zřejmě ze ho to nutí tlačit ještě více.
Place u toho jako blázen, a bojím se abych mu nějak neublížila uvnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
23.3.21 17:26

Me je spíše divné, že na změnu mléka reaguje postupným zlepšením. Až do fáze, kdy je opravdu úplně v pohodě. Neplace, netlaci, prdiky mu odchazeji víceméně samy a jen párkrát za den a nemusí se ani moc snažit a kadi každý den pravidelně. Ale vydrží to par dni a vrátí se to do stejných koleji :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat