Reklama

Bolení po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 14:51
Bolení po sexu

Ahoj holky jsem v 34tt s mimi probíhá vše bez problémů..akorát dnes se mi stala taková věc…
S přítelem jsme na to vlitli po 14 dnech. Přítel je od rána do večera v práci, já jsem bojovala s nevolnostma, malej roste jak z vody a hodně mi tlačí na žaludek… proto jsme měli takovou delší pauzu…
Vše bylo fajn a krásný akorát když do me vstupoval tak to hodně bolelo tak jsem mu řekla ať jde pomalu, přišlo mi to jako kdybych byla úzká, přitom nikdy jsem s tímto problém neměla…
Když do me vnikl bylo po bolesti a bylo to krásný… Po sexu jsme šli do sprchy, já šla ještě curat…A myslela jsem že se zblázním… strašně mě vchod pálí a bolí…
Doufala jsem že až se umyju že to bude lepší…
Další návštěva toalety byla stejná- bolestiva..
Navíc na toaletnim papíru jsem zahlidla nepatrně kapku krve… ale opravdu miniaturní kapička, jako kdybyste se skrabla… žádné vytoky nemám. Krev z pochvy také neteče ani nespinim.
Přijde mi jako kdybych proste u vchodu byla odrena… žádné problémy, bolest břicha, nic nemám..cítím se fajn..
V pondělí jdu na gyndu tak jim vše povím.. ale teď nevím co dělat…jestli mám panikarit a jet na pohotovost… :( :(
Nemá s tím některá z vás zkušenost? Díky

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 08.09.18 15:34

To bude nějaká trhlinka - evidentně si příště potřebuje dát důkladnější práci s předhrou a prostředím - těhotěnské hormony mohou měnit vaginální prostředí a může holt trvat déle, než se dostatečně vzrušíš a zvlhčíš.

Nebo alespoň používat lubrikant…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama