Bolení po Sunaru

Pff...
13.8.15 15:38

Bolení po sunaru

Ahoj maminky
Mám dvouměsíčního chlapečka který je kojený. Jen občas dostane Sunar a to když ho musí hlídat jedna z babiček, když nestihnu mlíko odstříkat. Zatím nebyly absolutně žádné problémy, až dnes. Včera jsem chtěla jet k vodě a moje mama se nabídla že pohlídá. Je ze všeho strašne vypsychlá a pořád se bojí, že udělá sunar moc silný a že se malý zabetonuje. Na krabici byly napsany 4 odměrky a tak jsem jí řekla, at raději dá dvě. Dneska malej Ondra neustále pláče a ještě nekakal. Už nevím co s ním. Z mamy vylezlo, že mu dala TŘI TOTAL VRCHOVATÝ ODMĚRKY. Myslela jsem, že mě šlehne. Tak ona se bojí udělat silnej sunar a udělá tohle??!! Nemůže mít to bolení ze sunaru? A jestli jo, jak mu mám pomoct? Díky

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
13.8.15 15:43

@Pff… heled´. Jestli jsou napsaný 4 odměrky, tak měla udělat 4 odměrky. To se tak dělá, aby to mléko na jeho věk mělo nějakou výživovou hodnotu. Jestli dělá jen 2,tak ho v podstatě napájí jen obarvenou vodou. A ty děláš tohle???! Proč???!
Možná pláče z hladu.
Možná z prdíků, ve dvou měsících je to úplně normální.
Nediv se, že řve. Sunar je sice levnej, zato opravdu betonuje a v kombinaci s mat, mlíkem se klukovi nejspíš dělají v břiše divný věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pff...
13.8.15 15:46

@berry4 né ja se přepsala pardon. Na krabici napsaný 4 a ja ki řekla ať uděla radeji 3. Takhle to bylo. Ne dve. Přepsala jsem se pardon. No a ona mu opravdu dala 3 ale total vrchovaty. Napapany je a porad place.

• Citovat
  • Upravit
28762
13.8.15 15:49

Když 4,tak 4. Obě jste máně.
Možná je mu vedro, možná je ze sunaru hotovej.
Nahřejte mu bříško teplou plínou, promasírujte -najdeš na internetu, zvedněte nožky, pocvičte. Tvá máma by měla vědět jak.
A začni nejspíš dávat něco na prdíky. Já doporučuji Infacol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.8.15 16:20

@Pff… a proc nedavate odve dve 4 když jsou na krabici psany 4? :nevim: tezko rict cim to je muze mit hlad nebo naopak ma zacpany streva :nevim: zkusila bych mu cvicit nožičkama ale podíl na tom mate obe dve :nevim: tipuju ze je to tim sunarem spis ale muze byt i tim horkem :nevim:

• Citovat
  • Upravit
13.8.15 16:48

@Pff… já krmila od porodnice UM. V porodnici Hipp + částečné kojení. Po příchodu domů jsem měla dopředu koupený Sunar, takže jsem ho malé dala, ale druhý večer byl očistec. Malá se nemohla vykadit, já doma nic pro její úlevu. No řvala nám od 10 večer do 4 ráno :nevim: hned druhý den jsem dojela koupit hipp, nějaké kapky + rektální rourku, ale večery se opakovaly, ve 4 měsících jsem přešla na Hami a teprve poté malá začala kadit každý den někdy i dvakrát a přestaly i prdy :) bylo to určitě i časem, ale hodně pomohlo i mlíčko, protože přestala řvát z minuty na minutu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 17:05

@Pff… já připravuji podle návodu… kolik vody tolik odměrek… 1 odměrka 30ml vody, je to tam napsané

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama