Boleni podbriskem po inseminaci

20
18.2.16 13:48

boleni podbriskem po inseminaci

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat byla jsem 10,2 na inseminaci a uz dva dny me boli podbrisku je to takova tupa bolest a i jako bych mela dostam ms snažíme se uz 5 let byly sme 4 krat na ivf a tedka na inseminaci mam si vyzkoušet tehu test nebo je ještě brzo dekuji moc si mimi prejem z manželem :,( tak doufam ze to nic nebude dekuji za odpovedi holky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.2.16 12:46

Ahoj, já byla taky 10.2. na inseminaci. Dostala jsem pregnyl na vyvolání OVU a pak utrouš od 11.2. v poměru 1-1-1. Prvních cca 5 dní neskutečná bolest prsou, únava (v sobotu jsem ani nevstala z postele) a dneska bolest podbřišku jako před MS, má mi přijít za tři dny…
Jinak snažíme se také několik let. Povedlo se nám pouze jednou, ani jsem o tom nevěděla a skončilo to mimoděložním těhotenstvím o kterém jsem si myslela, že je to akutní slepák (MS jsem měla na den přesně, tak mě to ani nenapadlo testovat) To už je cca 2 roky. Teď jsme zašli do CAR a máme za sebou 1. IUI.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 12:47

Jinak zvažuji, že si dnes koupím test a zítra ráno zkusím… strašně se bojím zklamání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
19.2.16 13:30

Ahoj Barbucha1982 taky se bojim sklamani my sme byly v plzni toho 10.2 a mam strach ze se to nepovede dneska jsem si delala tehu test a slabe pozitivni tak nevim ja beru agolutim injehce do zadku my sme byly 5 na ivf hodne penez sme platili a nic s toho tak pak dej vedet jak si dopadla drzim palce a budu na tebe myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 13:42

Agolutin by ti test ovlivňovat neměl, neobsahuje HCG. Spíš by to mohl ovlivnit třeba pregnyl, jestli jsi ho dostala na vyvolání ovulace před inseminací. Ale 9. den už by tam být nemusel. To vypadá velmi nadějně :) Držím pěsti!!! Já bych se testla zase zítra a pozítří a čekala bych jestli zesílí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
19.2.16 14:32

Skusim to v pondeli kdybys mela pravdu uz dlouho se snazime a dej taky vedet jak si dopadla a taky drzim pesti at to vse dobre dopadne dam ti vedet co a jak doktorka rekla ze si mam udelat test 26.2 tak skusim v pondeli a dam vedet dekuji zatim :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.16 10:23

Tak na testu sněhobílo, navíc jsem začala slabě krvácet. Myslím, že do zítra se MS rozjede :,( co ty? Netestila si? Držím ti pořád palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
20.2.16 14:28

Ahoj jj dneska rano ale byla tam slaba carka tak to me moc mrzi hodne tak to jsem zvedava na me doufam ze bude vse ok dam ti ve stredu vedet jak sem dopadla a pujdes nato znova a kolik si zato platila jestli se muzu zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
20.2.16 14:29

My sme zato zaplatili 5000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.16 16:31

Já platila jen něco málo za léky - utrogestan cca do 100kč. Jinak za IUI nic ani za pregnyl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
21.2.16 17:58

Ahoj a kde si natom byla odkud jsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 21:04

Na IUI jsem byla v praze - klinika ISCARE. Určitě půjdu znovu, ale chtějí ještě zjistit průchodnost vejcovodu. Tak asi půjdu ještě před tím na nějaký zákrok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
22.2.16 13:59

Ahoj ja taky byla na laparoskopii a za dva dny jsem sla domu a jsem v poradku nechapu proc to nejde a tyden jsem mela nafouknute bricho a steh v pupiku a v boku dneska jsem mela negativni test tak nevim taky pujdu znova asi skusim taky tu prahu tak se drz a dej vedet co ty rekli budu na tebe myslet nemas facebook

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama