Bolení prsou při menstruaci

Anonymní
19.8.20 21:53

Bolení prsou při menstruaci

Dobrý den s přítelem jsme měla pohlavní styk minulý měsíc
Chráněny sice si přítel že začátku špatně nasadil kondom ale po pár vteřinách si to uvědomil a bylo vše ok
Menstruaci jsem normálně dostala minulý měsíc
A tento taky ale předevčírem ve třetím dnu ms jsem si vzala tři prášky hodně silné které bych normálně brát neměla na bolest a MS byla hodně slabá že jsem ji moc neměla ale dneska už to je ok
Ale mam problém s tím že mě bolí prsa před menstruaci mě bolela a i ted ale min spíš mě někdy jakoby v nich na určitých místech štípne nebo když je někde zmacku tak taky trošku bolí
myslíte si že to po MS přestane nebo nevíte čím by to mohlo být způsobeny?
Myslíte že to je tím že mi 16 a že mi rostou a bolí to
Jo a taky mám na nich teď žíly což jsem podle mě dřív neměla možná se až moc zkoumam nebo jsem si toho nikdy nevšimla

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.8.20 21:54
@Anonymní píše:
Dobrý den s přítelem jsme měla pohlavní styk minulý měsíc
Chráněny sice si přítel že začátku špatně nasadil kondom ale po pár vteřinách si to uvědomil a bylo vše ok a přítel se při aktu neudělal
Menstruaci jsem normálně dostala minulý měsíc
A tento taky ale předevčírem ve třetím dnu ms jsem si vzala tři prášky hodně silné které bych normálně brát neměla na bolest a MS byla hodně slabá že jsem ji moc neměla ale dneska už to je ok
Ale mam problém s tím že mě bolí prsa před menstruaci mě bolela a i ted ale min spíš mě někdy jakoby v nich na určitých místech štípne nebo když je někde zmacku tak taky trošku bolí
myslíte si že to po MS přestane nebo nevíte čím by to mohlo být způsobeny?
Myslíte že to je tím že mi 16 a že mi rostou a bolí to
Jo a taky mám na nich teď žíly což jsem podle mě dřív neměla možná se až moc zkoumam nebo jsem si toho nikdy nevšimla
  • Citovat
  • Nahlásit
20596
19.8.20 22:02

No, myslim, ze se moc zkoumas. A ja si vzdycky myslela, ze bolesti prsou pred mestruaci jsou normalni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 22:04
@mroe píše:
No, myslim, ze se moc zkoumas. A ja si vzdycky myslela, ze bolesti prsou pred mestruaci jsou normalni…

A i během menstruace?

• Citovat
  • Nahlásit
162
19.8.20 22:26

Bolest prsou byla v né pubertě vždycky známka toho, že se menstruace blíží :D celou pubertu jsme se tak řídila :mrgreen: pak jsem měla děti a přestalo to. Ale předtím to bylo vždycky třeba deset dní v kuse, bolest a citlivost, v podprsence jsem trpěla. Před, při, po. Byla jsem zdravá a bylo mi řečeno, že je to úplně normální :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 05:26

@bauem

Dobře děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu