Bolení prsou už 14 dní může to být těhu??

6.11.20 11:36

Bolení prsou už 14 dní může to být těhu??

Ahoj holky, potřebovalq bych radu nebo jen názor než začnu třeba s testem a pod..
Ms nastala 16.10 a trvala 7 dni. Cykly 28-30 dni. Týden po ms mě začala pobolivat prsa. Přirovnávala jsem to i podle rad dalších holek k začínající ovu. Ta podle hlenu nastala asi 16DC ale prsa pobolivaji dál. Je to už 14 dní. Není to bůh ví jaká bolest spíše jako namozeny nebo něco na ten způsob jako před ms. Ale ta má nastat až za víc jak týden. Je pravdou že u prvního tehu mě prsa taky jen pobolivali ze začátku. Ale je to teď vůbec možné? Když má jsem měla a od ovu je to málo dní?? Děkuji za vaše odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.11.20 11:37

Jo test jsem dělala minuli týden nějak začátkem a negativni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
6.11.20 11:47

Ahoj, může být! :palec: Já měla poslední MS 13.10. a cca 3 dny po ovulaci mi začala bolest prsou. Bolely hlavně po stranách a dole při doteku, ale jako čert! Dnes jsem si udělala test a jsem těhotná. Taky jsem zde psala, hodně žen mi psalo že to může být blížící se MS, ale já věděla že to byla jiná bolest. Tak přeji hodně štěstí, ať se zadaří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
6.11.20 11:48

Křišťálovou kouli máte? A mohla bych ji vidět?
Potencionálních důvodů, proč prsa bolí může být spousta. Těhotenství podle toho nepoznáš. To poznáš až podle pozitivního testu, který si udělej, až ti bude meškat menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 11:55

@vedma007 nač ten sarkasmus. Jen jsem se ptala j atreb au prvního jak si můžete přečíst díky prsou poznala moje těhotenství dříve než jsem udělala test. Jen teď mi to přijde zvláštní. Každé tehu přeci není stejně. Psala jsem že týden po ms mě začali pobolivat prsa a bolí již 14 dní. Třeba má nějaká slečna anebo paní nějaké zkušenosti které mi může předat. A já budu za ně ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
6.11.20 12:16

@eva1404 to Vám vyšel pozitivní test ještě před očekávanou MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 12:38

@Dunkey myslím že to možné je.. u toho prvního tehu.me ms dorazila normálně. Po ms mě začal apobolivat prsa ale bylo to nezvykle brzy. Protože jsem měla cca 14 dní do další ms. Tak jsem se tady tenkrát řádila s holkami čím to může být psali že je to možné tehu. Už ani nevím kdy jsem testovala ale test mi ukázal slabouckou čárku druhou. Pak jsem na na ultrazvuk a tam to bylo krásně vidět. Škoda že mi nejde vložit foto ale bylo to nějakých 22,2 mm velké nevím teď n akolikaty týden to vycházelo jestli 6 nebo 9 už přesně nevím ale stalo se mi to. Jen mi to teď taky přijde jako že ano ale každý těhotenství je jiné třeba je to i něčím jinym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 12:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
6.11.20 15:07
@vedma007 píše:
Křišťálovou kouli máte? A mohla bych ji vidět?
Potencionálních důvodů, proč prsa bolí může být spousta. Těhotenství podle toho nepoznáš. To poznáš až podle pozitivního testu, který si udělej, až ti bude meškat menstruace.

Boze vy jste neprijemna! No tak se v tomto pani neorientuje a radeji se zepta… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
6.11.20 15:07
@Dunkey píše:
@eva1404 to Vám vyšel pozitivní test ještě před očekávanou MS?

Ano ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 15:21

@Dunkey vlastně kecám ten ultrazvuk byl později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 17:03

@Zelenoocka24 Já jsem měla poslední 12.10. také 7dni cyklus 28-30.Prsa mě bolí každý měsíc úplně moc, nalité, žilnaté…takže mě bolest nijak nepřekvapuje..Jen mi to nedalo a udělala jsem si test dneska a mám ducha…na Mamtestu i od Maxe, takže ještě vydrž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
6.11.20 17:47
@Zelenoocka24 píše:
@vedma007 nač ten sarkasmus. Jen jsem se ptala j atreb au prvního jak si můžete přečíst díky prsou poznala moje těhotenství dříve než jsem udělala test. Jen teď mi to přijde zvláštní. Každé tehu přeci není stejně. Psala jsem že týden po ms mě začali pobolivat prsa a bolí již 14 dní. Třeba má nějaká slečna anebo paní nějaké zkušenosti které mi může předat. A já budu za ně ráda.

Jednou mě prsa bolela asi tři týdny až do MS. Těhotná jsem nebyla. Zřejmě nějaké hormonální cosi… Neměla jsem potřebu zjišťovat, co to způsobilo. Zdravotně jsem byla ok a bolest se už nevrátila. To mi stačilo… Zkuste projet pár stran diskusí. Každý třetí dotaz je typu „bolí mě to a to/tlačí mě to a to - můžu být těhotná?“. Pak pochopíte, proč ten sarkasmus. My tu můžeme tvrdit, že těhotná jste, nebo že nejste, ale ono to na realitě nic nezmění. Úplně bez sarkasmu: Počkejte až vám to vynechá a udělejte test. Jestli to zjistíte o 7 dní dřív nebo později, nehraje vůbec žádnou roli. Pro teď se věnujte něčemu smysluplnějšímu, než je přemýšlení nad možným těhotenstvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.11.20 22:34

Zakladatelko, já s tím mám zkušenost, také me bolela prsa už 14 dní před MS, měla jsem pár dní spozdeni, dělala jsem si test a nic. Pak jsem to dostala prsa bolela ještě celý měsíc do další MS, ta mi již nedorazila a to už jsem těhotná byla. Tak snad se zadari a držím palečky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 15:57

@Alcounek děkuji za odpovědi. Uvidíme v co se to vyvrbi. Ja nemám zkušenost s nějakou hormonální nenovnovahou nikdy se mi to nestalo vždy mám na pravidelné. Je pravda že minuli měsíc měl ams dorazit 13.10 to bylo jen špinění a nic. Ms přišla právě až o tři dny později a trvala těch 7 dni a týden po ms začali pobolivat prsa. Pořád to trvá jen pobolivali jako namozeniny žádný velký bolení to zase není. Ale cítím co. u prvního mě taky jen prsa pobolivali ale když jsem si před týdnem dělala test byl negativní. Tak uvidím no. Teď je to takoví že se v tom moc nevyznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama