Bolení v podbřišku 2 dny po sexu

Anonymní
22.6.20 21:40

Bolení v podbřišku 2 dny po sexu.

Ahoj holky, mam na vás dotaz.
Je možné ze jsem těhotná, kdyz me 2 dny po nechráněném sexu bolí v bodbřišku jako kdybych to měla dostat? Jde o hnízdění? Máte některá z vás vzkušenost?
Dekuji na odpovědi. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17383
22.6.20 21:43

Muze to být ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 22:24

Ano, klidne muzes byt ;) ja to mela podobne, vubec me to, ale v te dobe nenapadlo a za tri tydny jsem mela pozitivni test :D Tak drzim palce at to vyjde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3358
22.6.20 22:25

No a není to jedno? Dva dny po sexu tvoje tělo ví tak akorát velký houby… Počkej si na zpoždění ms. Zkušenosti jsou ti v tomto k ničemu, každý máme jiné tělo a podle mě je to nemožné predikovat z tohoto. Navíc je otázka, zda byl sex v období ovulace a zda to byl vůbec cyklus ovulační.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
22.6.20 22:26

Neměl ho moc velkého a neudělal ti zevnitř modřinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
23.6.20 21:07

Já mela dva dny po ovu tento měsíc taky bolesti, tak, že jsem myslela že ani z postele nevstanu, ale 2 dny jsou hodně málo, takže bych tomu nedávala nějakou váhu, chce to počkat do MS a nechat se překvapit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
26.6.20 08:46

Ahoj, přidávám se, mám to stejně – jsem 3DPO a celé 3 dny mě píchá v podbříšku(jak kdybych to měla dostat), k tomu mi je každé ráno zle a jsem unavená. Snažíme se s přítelem poprvé.. a takhle mi ještě nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama