Bolení v podbřišku a mírnější bolest prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hell95
Nováček 7 příspěvků 24.07.19 09:35
Bolení v podbřišku a mírnější bolest prsou

Zdravím Vás :potlesk:
Měla bych menší dotaz. Již pár dní mě bolí podbřišek. Není to stála bolest pouze občas. Jednou mě bolí vpravo pak zase vlevo. V noci mě probudila celá bolest podbřišku jako před MS, ale tu mám dostat za cca 15 dní. Užívám HA, ale z minulého plata jsem si zapomněla vzít 2 prasky. Mám citlivější prsa jako před MS. Pociťuji i mírné nadýmání. V dubnu tohoto roku jsem byla na gynekologické preventivní prohlídce a všechno bylo v pořádku. Mám strach o co by se mohlo jednat. Nejdříve jsem to přisuzovala k nastydnutí, ale pak se přidala ta citlivost prsů, tak nevím co si o tom myslet. Jaký je Váš názor? Předem děkuji za odpovědi :pankac:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 09:40

Zkousela jsi test?

Hell95
Nováček 7 příspěvků 24.07.19 09:41

Test jsem zatím nezkoušela, ale v plánu to mám. ;)

Uživatel je onlineBarušKAhap
Kecalka 307 příspěvků 24.07.19 09:54

@Hell95 přesně tak jsem to měla teď já, jeden test pozitivní, druhý negativní..prsa bolí pořád, nafouklá jsem stále.. prášky jsem 5 dní zpět vysadila a uvidím. Beztak mimco plánujeme..každopádně zkus test. :kytka:

Hell95
Nováček 7 příspěvků 24.07.19 10:00

@BarušKAhap
Dobře, určitě zkusím :) Já jsem strašný cimprlich :lol: Mám strach, aby se nejednalo o něco horšího, snad ne. :think: :zed:

Kecalka 307 příspěvků 24.07.19 10:01

@Hell95 ne to určitě ne. Mě třeba taky bolí pořád prsa teď a jsem nafouklá..taky netuším, co to je.. :think:

Hell95
Nováček 7 příspěvků 25.07.19 21:03

@BarušKAhap Ahoj, tak test jsem si již pořídila, ale vyzkouším to až zítra… Jinak stále jsem beze změny… Podbřišek pobolívá a prsa stále bolí a jsou nateklá… :( To víš… V dnešní době člověk neví… Ale zase si říkám, že jsem dost mladá, aby se jednalo o něco vážného :roll: Kór když mi před 3 měsíci řekl gynekolog, že jsem v pořádku i testy ze stěru byly OK. ;) No uvidíme… Zase na jednu stránku si myslím, že by byla u mě náhoda být těhotná, když jsem vynechala pouze dva prášky :pankac: :mrgreen:

Kecalka 307 příspěvků 25.07.19 22:01

@Hell95 no tak jen dva prášky, to bych si neříkala, to je dost :mrgreen: a taky záleží, kdy, jestli hned na začátku nebo dýl..no uvidíš, co není, může být :lol: já mám prsa taky stále nateklé..ale to můžu mít tou vysazenou antinou..i manžel si všiml :D ale my už to necháváme náhodě..tak zítra písní :mavam:

Váš příspěvek
Reklama