Bolení v podbřišku a špinění bez ms

37
18.2.20 01:19

Bolení v podbřišku a špinění bez ms

Ahoj :). S manželem se snažíme cca 2-3 roky o dítě ale pořád byl nějaký stres a nešlo to moje gyn. Mi řekla, že je vše v pořádku. Teď tedy k otázce menstruaci nemám moc pravidelnou ale poslední dobou jen třeba 2-3 dny zpoždění. MS jsem měla naposledy začátkem ledna týden už mě bolí podbřišek včera to byla tak hrozná bolest. Bolí mě i záda dole v kříži. Večer jsem měla jen malinko růžový toal. papir a toť vše dnes jsem trošku zaspinila jednou a MS pořád nikde. Podbřišek teda bolí hodně i ty záda. Měla jste to některá taky takhle? Vím, že TT by byl nejlepší ale bojím se, že bude zas negativní :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.2.20 07:04

Řeším teď něco podobného, akorát teda bez toho špinění. MS týden nikde, dloube mě v podbříšku, hlavně napravo a střílí to až do kříže. No tady to asi stejně nevyřeším, budu muset k dr, jen jsem zvědavá, kdo s tím má jaké zkušenosti. Já ale vysadila HA, tak si myslím, že bez MS jsem díky tomu. Jen tam nechápu ty bolesti, není to ni dramatického, ale ještě jsem to nikdy nezažila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.20 07:05
@Anonymní píše: Řeším teď něco podobného, akorát teda bez toho špinění. MS týden nikde, dloube mě v podbříšku, hlavně napravo a střílí to až do kříže. No tady to asi stejně nevyřeším, budu muset k dr, jen jsem zvědavá, kdo s tím má jaké zkušenosti. Já ale vysadila HA, tak si myslím, že bez MS jsem díky tomu. Jen tam nechápu ty bolesti, není to ni dramatického, ale ještě jsem to nikdy nezažila.

a těhotenství to není, to už jsem otestovala..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.20 08:55

Zkus si udělat test a děj vědět jak jsi dopadla ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
37
18.2.20 14:04

Tak jsem si dělala test a je pozitivní. Ještě si udělám jeden ráno a objednám se k doktorce :) tak snad už konečně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 14:11

@KMisa123 moc gratuluji a přeji ať to všechno výjde :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
18.2.20 14:29

@Jančadáda děkuju snad ano :hearts:️

• Nahlásit