Bolení v podbřišku po jídle

30.1.16 11:06

Boleni v podbřišku po jidle

Milé maminky jsem tu nová a zkusim se na vás obrátit s prosbou o pomoc. Přes tyden je mi dost divné MS jsem měla před 14 dni ale strašně mě bolí v podbřišku slepak mám od operování k tomu mi to začne vždy po jídle s potřebou na velkou pak mě to přejde a přijde to vždy po jidle. Sem tam se mi točí hlava nevím čím to může být všimla jsem si další věci že po pozření dortu v cukrarne se mi udělalo nevolno zatocila se mi hlava a padala jsem na jednu stranu, celková slabost je normální nechci plasit a chodit hned k doktorovi. V minulosti jsem byla léčena s žaludečními vředy a helikobakter pylor.ta bolest v podbřišku je podobná při MS je dost silná a mám ji tak dvakrát za den. máte podezření někdo na něco? Antiko neberu děkuji za nazor a zdravím vas :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
30.1.16 11:56

Jednala bych co nejrychleji a objednala se ke gastro lékaři. Střeva zřejmě nebudou v pořádku, u tak mladé ženy by se vše mělo důkladně prošetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
30.1.16 14:04

Mam neco podobneho byla jsem i na kolonoskopii mam jen drazdivy tracnik a intoleranci laktozy. Urcite bych ale zasla k lekari a zkusila zmenit stravovani..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 00:39

Moc děkuji za odpověd :mavam: přidala se bolest žaludku tak v pondělí pomažu k doktorovi nechci být za hypochondra rozumíte mi :mavam: ale mám tu malou tak nechci nic podcenit moc děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.16 23:04

Holky tak jsem u toho doktora ještě nebyla ale udělala se mi boule na právě straně není tvrdá ale je vidět nic velkého to není ale bolesti břicha se stupňují je to chvilkova bolest silna mam pocit az paleni a krece trvající cca 2 minuty pak to polevi napadla mě cysta nebo srůsty po slepaku? Drzte mi palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
2.2.16 18:02
@Amalexka píše:
Holky tak jsem u toho doktora ještě nebyla ale udělala se mi boule na právě straně není tvrdá ale je vidět nic velkého to není ale bolesti břicha se stupňují je to chvilkova bolest silna mam pocit az paleni a krece trvající cca 2 minuty pak to polevi napadla mě cysta nebo srůsty po slepaku? Drzte mi palce :hug:

Jaj…tak podobné věci měl můj kolega z práce loni.. Po jídle boule u žaludku, bolesti břicha, pak postupně přestával jíst, a zhubl 25kg..Dokopali jsme ho k Dr. za 5 minut 12, po vyšetření našli nádor velikosti pomeranče, následovala chemoterapi a operace.
Dostal se z toho, chodí opět do práce, znovu se mu vrátila kila, údajně to nebylo ani zhoubné a výsledky průběžně má taky dobré.
Je to dobrý konec, jsem štastná za něj…ale tím chci říct a ne strašit - zavčas tyto gastro věci ŘEŠ!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama