Bolení v podpaží

24.3.17 19:43

bolení v podpaží

Ahoj holky, mám takový problém snažíme se o miminko, ale bohužel mě teď bolí v podpaží a když si zmáčknu prso tak mě bolí hrozně žebro. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7987
24.3.17 19:57

@mikííísek S tím si nezahrávej a okamžitě naklusej k lékaři, pokud možno co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 19:58

A bolí tě fakt žebro? A jaký máš den cyklu? Nemáš třeba přídatné prsní žlázy? Já je mám na obou stranách, cca do 20 let jsem o tom nevěděla, pak se mi začaly mírně zvětšovat, před ms se zvětšily malinko a po ms zmizely, ale celkově během let trochu narostly. V těhotenství se mi zvětšily a byly velmi citklivé, po porodu 3. den jak se prsa nalila mlékem, tak mi natekly tak, že pravou ruku, kde to mám víc, jsem vůbec nemohla dát k tělu. Když jsem ležela na levém boku, musela jsem mít pod loktem polštář, na pravý ok jsem si vůbec lehnout nemohla a ve vertikální poloze jsem chodila jak machr v posilovně. Nalevo to tak hrozný nebylo. Je to jen jako kdybys měla zduřelou uzlinu v podpaží, diagnostikuje se to jen ultrazvukem. Zkus se na gyndě optat. Pokud máš dostat ms a máš přídatnou žlázu, pak ta bolest v podpaží může být příznakem těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.17 20:03

No mám přesně to co ty popisuješ nemůžu dát ruku k tělu, jinak mám zpoždění 13 dní a těhotenský test negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 20:19

@mikííísek tak zajdi na gyndu a hlavně dr informuj o tom podpaží!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.17 20:40

Me boli v podpazi v podstate uz cely cyklus :nevim: boli me podpazi, nejvrchnejsi cast prsa a az cely rameno… mam veliky prsa, myslim, ze to mam od zad, kazdopadne jdu na sono prsu pristi tyden

• Nahlásit
  • Citovat
17580
24.3.17 20:51
@mikííísek píše:
Ahoj holky, mám takový problém snažíme se o miminko, ale bohužel mě teď bolí v podpaží a když si zmáčknu prso tak mě bolí hrozně žebro. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Ano mam. Je to od zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 20:54
@mroe píše:
Ano mam. Je to od zad.

A jak to resis? Kde ti to rekli?
Ja jdu na sono prsu, doufam, ze to je od zad

• Nahlásit
  • Citovat