Bolest 9DPO po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berushka2
Stálice 95 příspěvků 07.02.17 09:40
Bolest 9DPO po revizi

Ahojky, jsem 3 cykly po revizi v 18. týdnu těhotenství a snažíme se znovu o mimčo. Jsem 9 DPO a pořád mě pobolívá v podbříšku, občas mám i mírné křeče. Zajímalo by mě zda to některá z Vás taky měla. Samozřejmě myslím něž jste zjistila, že jste těhotná. Děkuji za odpovědi

Reakce:
kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 07.02.17 09:55

@berushka2 já u prvního mě nebolelo vůbec nic, ale teď u druhého mě nebolel podbřišek, ale záda :nevim:

berushka2
Stálice 95 příspěvků 07.02.17 09:59

@kopejka mě to bolí skoro jako po té revizi, tak nevim jestli mam jít k doktorce nebo počkat do termínu MS, co je v neděli..

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 07.02.17 10:01

@berushka2 počkej do neděle a udělej si test, stejně by dr nic neviděla

berushka2
Stálice 95 příspěvků 07.02.17 10:05

Ju to je pravda, nic jiného než čekat mi ani nezbyde :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >