Bolest a brnění končetin v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 16:31
Bolest a brneni koncetin v tehotenstvi

Holky, pordte prosim. Uz dva dny me pobolivaji nohy, jako by byly unavene a tezke a do toho mi brni. Nejhorsi je to v leze. Jsem v 26. tt a kvuli rizikaci bych mela hlavne lezet. Mela jste to nektera? Co s tim? Pomohlo vam neco? Mam to proste preckat? Dekuji za odpovedi :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 26. týden těhotenství?

Reakce:
sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 19.12.18 17:28

Mě brněla ke konci těhotenství levá noha, když jsem delší dobu stála tak začala brnět a brněla až do nesnesitelné bolesti. Pomohla změna polohy sednout dřepnout. Ve 26tt se mi to ale zdá brzo řekla bych to lékaři.

Uživatel je onlines.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 19.12.18 17:32

Ahoj, mě teda brněly hlavě ruce. Myslím, že to začalo někdy kolem toho 25. týdne. Chytaly mě i křeče, v noci jsem skoro vůbec nemohla spát. Táhlo se to až do konce těhotenství a pak po dobu šestinedělí se to zmírňovalo až vymizelo. Brala jsem Magnézium a ruce si pořád protřepávala, ale nemělo nic valný účinek. Zkus se ještě poradit s lékařem.

Levandulina
Kelišová 5996 příspěvků 22 inzerátů 19.12.18 17:34

S těma nohama to mám taky tak. Těžké, unavené…Jak kdybych celý den rychle chodila, nebo běhala. Jsem 25tt. Nevím, co s tím.

pajisek90
Závislačka 2546 příspěvků 19.12.18 17:49

Mě brněly ruce i nohy. Poslední týdny už jsem necítila prsty na rukou. Pomohlo až porodit

E.winka 2
Kecalka 410 příspěvků 29.12.18 00:18

Me brnely kycle snad od zacatku tehu,ted jsem v 17tt a uz me spis jen simraji,ale je to dost neprijemne :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >