Bolest a brnění končetin v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 16:31
Bolest a brneni koncetin v tehotenstvi

Holky, pordte prosim. Uz dva dny me pobolivaji nohy, jako by byly unavene a tezke a do toho mi brni. Nejhorsi je to v leze. Jsem v 26. tt a kvuli rizikaci bych mela hlavne lezet. Mela jste to nektera? Co s tim? Pomohlo vam neco? Mam to proste preckat? Dekuji za odpovedi :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 26. týden těhotenství?

Reakce:
sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 19.12.18 17:28

Mě brněla ke konci těhotenství levá noha, když jsem delší dobu stála tak začala brnět a brněla až do nesnesitelné bolesti. Pomohla změna polohy sednout dřepnout. Ve 26tt se mi to ale zdá brzo řekla bych to lékaři.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 19.12.18 17:32

Ahoj, mě teda brněly hlavě ruce. Myslím, že to začalo někdy kolem toho 25. týdne. Chytaly mě i křeče, v noci jsem skoro vůbec nemohla spát. Táhlo se to až do konce těhotenství a pak po dobu šestinedělí se to zmírňovalo až vymizelo. Brala jsem Magnézium a ruce si pořád protřepávala, ale nemělo nic valný účinek. Zkus se ještě poradit s lékařem.

Levandulina
Kelišová 6819 příspěvků 5 inzerátů 19.12.18 17:34

S těma nohama to mám taky tak. Těžké, unavené…Jak kdybych celý den rychle chodila, nebo běhala. Jsem 25tt. Nevím, co s tím.

pajisek90
Závislačka 2557 příspěvků 19.12.18 17:49

Mě brněly ruce i nohy. Poslední týdny už jsem necítila prsty na rukou. Pomohlo až porodit

E.winka 2
Kelišová 7078 příspěvků 29.12.18 00:18

Me brnely kycle snad od zacatku tehu,ted jsem v 17tt a uz me spis jen simraji,ale je to dost neprijemne :nevim:

Váš příspěvek
Reklama