Bolest a křeče břicha po jakékoliv snídani (34tt)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cernycajscitronem
Kecalka 218 příspěvků 26.04.19 07:58
Bolest a křeče břicha po jakékoliv snídani (34tt)

Ahoj, nevím, jestli to souvisí s těhotenstvím, ale posledních asi 14 dnů dostávám po snídani velké křeče do břicha. Většinou to začne už při jídle a je to v oblasti žaludku, ale posouvá se to i níž a křečuje mi i nadbřišek. Někde v těch místech na přední stěně mám placentu, tak mě to trochu děsí, ale mám ty křeče vždycky je jenom cca 1-2 minuty, možná ani ne, a pak už ok, takže se to dá vydržet. Je úplně jedno, co jim, sladké, slané, mléčné výrobky… jen tedy nic dietního jako třeba rohlík jsem nezkoušela, zkrátka normální snídaně. Přes den se mi to pak už nikdy nestane a to žeru jako prase pátý přes devátý. Nevíte někdo, o co může jít? Do poradny jdu až za 2 týdny. Díky

Přečtěte si článek: Jak probíhá 34. týden těhotenství?

Reakce:
admin
Extra třída :D 12053 příspěvků 29.04.19 12:22

@cernycajscitronem Narazila jsem na Vaši diskuzi, tak se jdu poptat, jestli potíže přetrvávají. :think: Napadlo mě, jestli byste se třeba nezeptala pana doktora v on-line gynekologické poradně, která tu funguje. Případně zavolejte přímo svému lékaři.

Držím palce, :hug:
Monika

Váš příspěvek
Reklama