Bolest a otok po trhání zubů

9
6.6.20 14:48

Bolest a otok po trhání zubů

Dobrý den před čtyrmy dny jsem byla na trhání 6 vlevo dole měla jsem pod zubem váček. Přez noc jsem hodně oteklá a pobolivalo. Dnes je otok tváře menší ale nemůžu pusu ještě pořádně otevřít. Dáseň mám oteklou až k 8 sedmičku už nemam asi tři roky a není vydět díra po vytržení. Špatně semi tam kouká pač neotevřu pořádně pusu. A stále to bolí. Trhali my už víc zubů ale takhle to ještě nikdy nevypadalo. Udělal se mi zánět nebo co by to mohlo být? Děkuji za jakoukoliv radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.6.20 15:02

Dostala jste antibiotika? Vyplachujete po každém jídle ať už desinfejcí nebo řepíkem? Jinak do úst vám tu nevidíme… Zajděte raději na pohotovost…

• Nahlásit
  • Citovat
835
6.6.20 16:09

Nikam nechodte, je to úplně normálné,4 dny nic není a hlavně si to ničím nevyplachujte, to jsou zase rady, vyplachováním si narušíte strup a odhalíte kost!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
6.6.20 18:52

Akorát vyplachuji 2 děne corsodylem a heřmánkem. Antibiotika jsem nedostala. Ještě mě to takhe nikdy nebolelo. Vždy to co tri dnů přestalo bolet a mohla jsem druhý den normálně jíst. A teď jsem ráda že spolikam jogurt a kaši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
916
6.6.20 22:42

Pozor na syndrom suchého lůžka (tak nějak se to jmenuje)… Jinak doporučuji pít řepíkový čaj… Před 10 dni jsem byla na výměně dvou plomb a dostala jsem 2 krát lokální narkózu (první dávka nezabrala), upalovaly mi dáseň a ještě k tomu vrtaly jeden malý kazík. V křesle jsem strávila cca 1,5 hodiny a doteď tu hubu cítím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.20 22:21

@ayumi je to normální. Občas je reakce prostě horší. Kup si zmrzlinu a nějak to zvládneš! Držím palce :potlesk: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.6.20 10:12

Tak jsem byla u zubařky protože se mi udělal váček spíš vak jak blázen který přez noc prasknul udělal se mi na ty 7 kterou my trhali před 3 lety. Doktorka mi vyčistila díru po ty 6 tam nic nebylo dělala rentgen jestli tam kdysi nezůstalo něco po ty 7 taky nic. Doufám že to neni 8 ta mě neboli. Mám prý chladit a vymačkávat. Kdy měl někdo podobný problém ať napíše nějakou radu nebo jak mu to dopadlo děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.6.20 10:18

Když mi trhala tu 6 tak mi injekce nezabrala a bolelo to jak svi.. lituji těch lidí v čekárně protože sem byla slyšet snad po celí čekárně a když jsem šla domů tak jsem vypadala jako kdyby mě srazil tank

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 12:11

@ayumi chladit byste to mela jen prvni den… Pokud vas tolik bolela injekce, mate to v zanetu a mela jste dostat antibiotika a neco na vyplachovani. Zavolejte si do ordinace, zeptejte se a neptejte se tady…

• Nahlásit
  • Citovat
9
8.6.20 20:36

U zubařky jsem dnes byla a ta mi řekla že mám vymačkávat hnis a chladit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama