Bolest a pálení při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:50
bolest a pálení při sexu

Ahoj, je mi 17 let. Mám dlouhodobý vztah, ale mám problém s bolestí. Při sexu je to v pohodě ale po nějaké chvíli to začne hrozně bolet a pálet. Mysleli jsme si s přítelem, že je to kvůli kondomu - vyzkoušeli jsme jiné bez latexu či co. Nefungovalo to. Zkusila jsem antikoncepci tu jsem také vysadila a bolest pořád neodešla. Gynekoložka mi řekla, že je to naprosto normální, ale já si myslím, že to v pořádku není. Proto se chci zeptat jestli náhodou nemá někdo stejnou zkušenost nebo radu. Děkuji moc za případné odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
radek9
Kecalka 223 příspěvků 07.01.19 21:54

Přijď ke mě .. zkusíme se na to podívat … :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:55

Normální to rozhodně nebude, nech si nabrat kultivaci na bakterie, můžeš mít zánět. Můžeš mít i kvasinky, což by měla gynekoložka poznat okem, ovšem bakterie nepozná. Máš výtok? Jinak zkuste používat lubrikanty, pálení může způsobit i nedostatečné zvlhčení.

Uživatel je onlineBozka007
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 16 inzerátů 07.01.19 21:57
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:57
@radek9 píše:
ja bych se hlasila :P
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:58
ano výtok občas mám takový hrudkovitý a s lubrikantem jsem měla též problém také mě hrozně pálil
@Anonymní píše:
Normální to rozhodně nebude, nech si nabrat kultivaci na bakterie, můžeš mít zánět. Můžeš mít i kvasinky, což by měla gynekoložka poznat okem, ovšem bakterie nepozná. Máš výtok? Jinak zkuste používat lubrikanty, pálení může způsobit i nedostatečné zvlhčení.

ano výtok občas mám a lubrikant jsme měli chvíli a ten mě též pálil teď používáme kokosový olej a v pohodě ale jen na chvíli no

radek9
Kecalka 223 příspěvků 07.01.19 22:05
@Anonymní píše:
ja bych se hlasila :P

:) … Postupně prosím … ať se Vaším potřebám mohu věnovat s náležitou kvalitou :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:09
@radek9 píše:

Ty jsi gynekolog? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:11
@Anonymní píše:

Ne,obsournik :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:12
@radek9 píše: :) … Postupně prosím … ať se Vaším potřebám mohu věnovat s náležitou kvalitou :)

A to ja si zase pockam… :D

radek9
Kecalka 223 příspěvků 07.01.19 22:14
@Anonymní píše:

Ehmm… takovej gynekolog amatér… jako první bych zkusil jestli tyhle problémy čirou náhodou nezmizí… ehmmm… u krátkodobého partnera :))… čirou náhodou :))

Příspěvek upraven 07.01.19 v 22:16

Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 16 inzerátů 07.01.19 22:16

Nechci rýpat,ale zakladatelka by ráda radu a ne řadu u @radek9 :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:18
@radek9 píše:
Ehmm… takovej gynekolog amatér… jako první bych zkusil jestli tyhle problémy čirou náhodou nezmizí… ehmmm… u krátkodobého partnera :))… čirou náhodou :))Příspěvek upraven 07.01.19 v 22:16

Takže solouž přerušovaná s tím, že co kdyby jsi ho čirou náhodou stihnul vytáhnout včas? :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:18
@radek9
@radek9 píše:
Ehmm… takovej gynekolog amatér… jako první bych zkusil jestli tyhle problémy čirou náhodou nezmizí… ehmmm… u krátkodobého partnera :))… čirou náhodou :))Příspěvek upraven 07.01.19 v 22:16
@Bozka007 píše:
Nechci rýpat,ale zakladatelka by ráda radu a ne řadu u @radek9 :)

Vydrz,on ji Rada neco poradi :jazyk:

Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 16 inzerátů 07.01.19 22:20
@Anonymní píše:
@radek9Vydrz,on ji Rada neco poradi :jazyk:

Jen aby to pak nebylo ještě horší :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama