Bolest a pálení žáhy v těhotenství

Anonymní
2.1.19 15:53

Bolest a pálení Žáhy

Ahoj, jsem v 28tt a už nějakou dobu mě strašně pálí žáha, vyzkoušela jsem vše možné ale nic nezabírá, nemáte nějaké tipy? Třeba vás napadne něco co mě ne :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.1.19 16:06

Ahoj já jsem 27tt, a pálení žáhy mě ničí hlavně v noci :D pomáhá mi rennie když už je fakt hodně zle. Jinak mléko klidně vlažné to na chvilku taky pomůže, a rozpuštěná soda. Jinak bych byla ráda za další typy někdy jsem opravdu zoufalá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
2.1.19 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 28tt a už nějakou dobu mě strašně pálí žáha, vyzkoušela jsem vše možné ale nic nezabírá, nemáte nějaké tipy? Třeba vás napadne něco co mě ne :jazyk:

Holky nevěřila jsem ale hodně pomáhá rozkousat hrst mandli ve slupce, pomalu kousat, za chvíli mě to přejde.. jsem 38 tt a poprvé jsem zažila pálení žáhy až v tehotenstvi, je to velmi nepříjemné…
Samozřejmostí je spát skoro v sedě, neohybat se moc dolu /uklizeni synovych hraček atd/ :D
Vadí mi víno, ovocné čaje, sladké, pečivo, je toho hodně a je to potřeba omezit… ale mandle opravdu pomáhají, když bylo nejhůř tak rennie taky velmi účinné
Držte se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
2.1.19 16:56

Rennie mi zabralo vždy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.19 17:15

Já vyzkoušela vše, co je v těhotenství přípustné a jediné, co mě od pálení žáhy, které bylo fakt nesnesitelné, osvobodilo, byl Omeprazol. Dokonce ho ani nemusím brát denně, stačí obden a někdy dokonce až po třech dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama