Bolest a píchání vaječníků jako příznak těhotenství?

Anonymní
13.1.21 14:08

Bolest a píchání vaječníků jako příznak těhotenství?

Čau holky, začátkem ledna jsme se začali s přítelem snažit o mimi… Respektive jsme tomu nechali spíš volný průběh, přestali jsme se chránit, sex jsme měli obden. Nevím, kdy mám ovu z důvodu nepravidelného cyklu, ale když jsme měli styk obden… Každopádně mě začalo asi včera nebo předevčírem píchat a trošku i bolet na vaječnících i podbřišku ale spíš na těch vaječnících… Může to být raný příznak těhu? Měla to tak některá z vás? Nikdy jsem tohle neměla, tak nevím, co to je… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.1.21 14:21

Ano, tady je příznak těhotenství naprosto vše, včetně MS :lol:.
Pokud dobře počítám, tak se snažíte dva týdny?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 14:25

Já když byla těhotná, žádnej příznak nebyl 😂 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 14:28

Dám ti dobrou radu - neřeš píchání, pobolívání, nafouklé břicho, nevolnosti a další „zaručené příznaky“ nebo se z toho zcvokneš :mrgreen: Užívejte si s manželem sexu bez zábran :) Až ti bude meškat menstruace, udělej si test.
My „plodíme“ už rok a půl, píchá mě stále někde, často mi taky bývá blbě - na začátku jsem se taky pořád sledovala. Asi po 3/4 roce jsem se hodila do ZENu a ušetří mi to spoooustu zbytečnejch vrásek :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3882
13.1.21 14:46

No co k tomu říct, ovulace, PMS nebo ti začne brzo šplouchat na maják… :lol: neber si to osobně, ale snažíte se ani ne dva týdny a už řešíš příznaky? Když jsem byla těhotná, tak bych si prakticky do 3 měsíce nevšimla, že jsem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29630
13.1.21 15:00

Píchání je u mě vždycky příznak ovulace. A vždycky si vzpomenu, jak mi kdysi můj první gyndař moudře říkal, že „ovulaci na sobě žena nikdy nepozná“… :lol: Tak určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
13.1.21 15:12

Pokud se snažíte dva týdny a ty čekáš, že jsou to příznaky, tak jsi tomu fakt nenechala “volný průběh”, příliš se řešíš a zkoumáš. Takhle brzy bys nic necítila, může to být ovulace, blížící se MS nebo cokoliv jiného. Já na sobě příznaky cítila nejdřív týden dva po zpožděné menstruaci, rozhodně ne po oplodnění.
Tak se přestaň zkoumat, užívejte si sexu a řeš to, až to nedostaneš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29630
13.1.21 15:17

Jinak já, když jsem se po čtyřicíctce dohodla s manželem, že zkusíme počít dítě, tak jsem to FAKT neřešila, protože jsem a) si nebyla jistá, jestli ho vůbec fakt chci, b) jsem si byla jistá, že takhle rychle to nejde.

Otěhotněla jsem na první šťouch a nevšimla jsem si žádných příznaků ničeho. Příznak byl, že jsem nedostala MS… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
13.1.21 16:25

@Bábrdl přesně, my úplně stejně, po svatbě jsme se přestali chránit, ale nesledovala jsem se, myslela jsem, že to bude tak půl roku trvat, že máme čas, řešili jsme hypotéku… a pak najednou bum, napoprvé 😂. A příznaky fakt až po vynechané MS asi týden, možná i víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29630
13.1.21 16:30
@Suelinda píše:
@Bábrdl přesně, my úplně stejně, po svatbě jsme se přestali chránit, ale nesledovala jsem se, myslela jsem, že to bude tak půl roku trvat, že máme čas, řešili jsme hypotéku… a pak najednou bum, napoprvé 😂. A příznaky fakt až po vynechané MS asi týden, možná i víc.

Mě přesvědčil manžel, že i v našem pokročilém věku je to super nápad. :lol: Já jsem si říkala „no tak jo, třeba to nepůjde a když jo, bude to trvat rok, za tu dobu se připravím…“ A žádné příznaky jsem nepociťovala a to se celkem sleduju :lol: Ale ani ve snu by mě nenapadlo, že to půjde tak rychle (zpětně jsem ráda).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 17:27

Pokud si v půlce cyklu tak vsadim na ovolaci :lol: já takové příznaky mám

• Citovat
  • Nahlásit
14
13.1.21 17:30

Jan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
13.1.21 21:49

Já to měla podobně jako ty… Nikdy jsem nezažila bolest v podbřišku, takže kdy byla Ovu nevím a MS jsem poznala jen podle toho, že jsem měla červenou. 16-21.4.20 u mě proběhla menstruace a pamatuji si to přesně, že 3-5.5.20 mě bolelo a píchalo v podbřišku.
Bylo to poprvé, co se mi to stalo. Tak jsem se chtěla objednat k doktorce, zda není něco špatně, ale měla dovolenou. Nevím co mě to napadlo, ale když jsem uklízela, narazila jsem na těhotenský test, který jsem tam měla bůh ví jak dlouho a prostě ho zkusila a měla jsem tam hned dvě čárky. Bylo to 10.5.20. Příští týden mám termín porodu 21.1.21 první miminko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
14.1.21 19:49

Ahoj může, ale nemusí být, je mi jasné, že sama víš, že ti to potvrdí nebo vyloučí těhotenský test. Ale abych přidala moji zkušenost. U mě je to vždy buď ovu nebo pms. Takže to opravdu nemusí značit jen těhotenství :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat