Reklama

Bolest a rekonvalescence po augmentaci prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 24.12.17 10:52
Bolest a rekonvalescence po augmentaci prsou

Holky zdravím Vás. Potřebuji rozpoutat diskusi a pár názoru. Jsem 6tydnu po augmentaci prsou. Řez přes bradavku, kulaté mentory 275ml. Trápí mě porad levé prso. Právě je úplně vpohode. Prso neboli, netahá, bradavka je citlivá víceméně normálně.. tedy kousek víc než předtím ale vpohode. Zato levé prso děs běs. Mám v něm různé typy bolesti. Tak za prvé mě bolí jakoby celý prsní sval. Nonstop. Dále mě bolí celé prso jako ta tkáň pod kůži. takova pichlavá bolest když si na něj sahnu. Taková jakoby mravencici nepříjemná bolest. Plus bradavka je brutálně citlivá až bolestiva. Nemám na mysli rána jako jizva po řezu ale celkově. Holky napište mi jak jste na tom byly vy..po augmentaci 6 a více týdnů jak dále probíhala rekonvalescence? Jsem z toho nešťastná. Právě prso úplně cajk a levé fakt děs. A to nemluvím o tom…že mi doktor dál mnohem menší velikost než jsem chtěla…holky help. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.17 10:56

@sarinka83 za 6 tydnu jsem byla uplne oka a to jsem dostala 390ml, ale rez spodem a pod zlazu. Na pokoji byla se mnou pani s umistenim pod sval a ta teda trpela. Asi bych to resila s operaterem ze to porad boli, mozna te posle na sono..ale mozna udelal o fous mensi kapsu a proto to tak boli, pokud ano, vyzadovalo by to reoperaci

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 24.12.17 11:00

No, odhodlání jít na plastiku nechám bez komentáře. Jinak bych šla si k doktoru, jestli tam někde nemáš zánět, třeba skrytý. Přijde mi to divné. Pokud tě bolí ta bradavka, tak aby tam někde nbyl zánět v mléčné žláze, který teprve vyleze ven :think:
Jinak nevím o nikom, kdo si nechal říznout do prsou kvůli zvětšení, znám je hodně těch, které si musely nechat říznout, aby jim byl zachráněn život. A když měli takové potíže, tak byl vždy na vině nějaký zánět a problém v hojení.
Já mám momentálně pod prsem 4 stehy, po odstranění névusu, který se mi vytvořil velmi rychle a náhle. A jsem týden po, stehy budu mí ještě týden a krom otlaku od prádla, nemám zatím problém žádný. Nemám tedy ještě sundané původní krytí, to mě čeká v úterý.

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 24.12.17 11:33
@sarinka83 píše:
Holky zdravím Vás. Potřebuji rozpoutat diskusi a pár názoru. Jsem 6tydnu po augmentaci prsou. Řez přes bradavku, kulaté mentory 275ml. Trápí mě porad levé prso. Právě je úplně vpohode. Prso neboli, netahá, bradavka je citlivá víceméně normálně.. tedy kousek víc než předtím ale vpohode. Zato levé prso děs běs. Mám v něm různé typy bolesti. Tak za prvé mě bolí jakoby celý prsní sval. Nonstop. Dále mě bolí celé prso jako ta tkáň pod kůži. takova pichlavá bolest když si na něj sahnu. Taková jakoby mravencici nepříjemná bolest. Plus bradavka je brutálně citlivá až bolestiva. Nemám na mysli rána jako jizva po řezu ale celkově. Holky napište mi jak jste na tom byly vy..po augmentaci 6 a více týdnů jak dále probíhala rekonvalescence? Jsem z toho nešťastná. Právě prso úplně cajk a levé fakt děs. A to nemluvím o tom…že mi doktor dál mnohem menší velikost než jsem chtěla…holky help. :roll:

Těžko říct, já jsem 6 týdnů po operaci dávno normálně fungovala, ale to, co popisuješ, se uvádí jako vcelku běžný stav. Jo kdyby se ti udělala dírka v jizvě a vytékal hnis, tak je malér, ale tohle ještě nemusínic znamenat. Kdy máš další kontrolu?

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 24.12.17 11:35
@alisekR píše:
No, odhodlání jít na plastiku nechám bez komentáře. Jinak bych šla si k doktoru, jestli tam někde nemáš zánět, třeba skrytý. Přijde mi to divné. Pokud tě bolí ta bradavka, tak aby tam někde nbyl zánět v mléčné žláze, který teprve vyleze ven :think:
Jinak nevím o nikom, kdo si nechal říznout do prsou kvůli zvětšení, znám je hodně těch, které si musely nechat říznout, aby jim byl zachráněn život. A když měli takové potíže, tak byl vždy na vině nějaký zánět a problém v hojení.
Já mám momentálně pod prsem 4 stehy, po odstranění névusu, který se mi vytvořil velmi rychle a náhle. A jsem týden po, stehy budu mí ještě týden a krom otlaku od prádla, nemám zatím problém žádný. Nemám tedy ještě sundané původní krytí, to mě čeká v úterý.

Třeba je i znáš, jen se ti kvůli takovým kecům nesvěřují…

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 24.12.17 11:43

Miluju tyhle reci jak si někdo muze nechat zvětšit, nebo opravit prsa napr po dětech. Stejne tak jako bych tvrdila, ze vykojena prsa jsou hnus. Přece je to každého věc a nechápu proc se ty co je nemaj at z důvodu peněz nebo něčeho jiného, musí do toho kafrat. K zakladatelce ja byla teda taky brzy fit a to nam pod sval ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.17 12:58

Mam ryhou pod sval a naprosto v pohode. V sesti tydnech uz bezny rezim, na sport tesna podprsenka. Je pravda, ze prave je asi tim, ze jsem pravak, citlivejsi a obcas mi v nem skloubalo a bradavky mam citlovejsi az bolestivejsi jeste rok po operaci. Tvuj prubeh se mi zda divny, zajdi k dr na konzultaci. Za sest tydnu bys uz mela fungovat normalne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.17 13:20

Myslím, že se to ještě srovná. Já jsem byla cca před 2,5 měsíci jen na výměně implantátů a pořád to taky není u jednoho prsa OK a celkově i otoky u toho jednoho opadaly déle. Zkus mrknout na omlazení, tam je diskuzí o augmentaci dost.

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 24.12.17 13:42
No…děkuji za názor ale nejsi úplně člověk od kterého potřebují názor. Je přeci jasné že se ptám holek co mají zkušenost s augmentaci.
Vysvětlovat ti nic nebudu.. ale mám 180 cm a prsa teď augmentaci nula nebo snad i dokonce minus. Tak ano nechala jsem si říznout do prsa abych ve svých 35 letech mohla mítkonecne pocit..i když to jsou jen dvojky…že něco pod tričkem mám.
@alisekR píše:

@alisekR

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 24.12.17 13:43

Mam taky pod sval. Ale přes bradavku. Děkuji moc. Snad to přejde už mě to pěkně
stve @jestericka34

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 24.12.17 17:40
@sarinka83 píše:
No…děkuji za názor ale nejsi úplně člověk od kterého potřebují názor. Je přeci jasné že se ptám holek co mají zkušenost s augmentaci.
Vysvětlovat ti nic nebudu.. ale mám 180 cm a prsa teď augmentaci nula nebo snad i dokonce minus. Tak ano nechala jsem si říznout do prsa abych ve svých 35 letech mohla mítkonecne pocit..i když to jsou jen dvojky…že něco pod tričkem mám.
@alisekR

Asi máš pravdu, při svých 180cm mám přírodní 4, takže pocitově vžít se do odhodlání neumím, nic to nemění na mém názoru, že bych to nepodstoupila…, zajímavé je, že jsi se chytila jen mého upozornění, že to nebudu komentovat…ne­komentovala jsem. Jen jsem konstatovala svojí zkušenost se zákroky na prsou. Na to už si zase nereagovala ty ;)
Přeji ti, aby se ti to dobře zahojilo a byla jsi s výsledkem spokojená :palec:

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 24.12.17 17:48

@The_Assassin Kecy, nikdy jsem nikomu necpala, jestli je to dobré nebo špatné. A s těmi po snesení prsou se potkávám pracovně už léta. Mám tedy pohled z druhé strany, pocit zoufalství ohledně prsou vnímam naprosto jinak. Takže tvoje reakce není adekvátní. :zed: Ale zajímavý, jak se toho každej chytne. Jen sem napsala, že to nebudu komentovat a hned se na mě vrhnete. :zed: :mrgreen: Opravdu jsem se do zakladatelky nijak zle nenavážela.

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 24.12.17 17:52

@jestericka34 Jestli to bylo myšleno na mě, tak už jsem vysvětlila níže, bylo by dobré příště lépe číst :zed: A neboj já na to nepotřebuju ani peníze a ani nic, mám to od přírody naprosto ideální, takže to není o žádném mindráku. :zed: :zed:
A fascinuje mě, jak stačí nazančit odlišný názor a v tu ránu se okamžitě postaví armády fanynek plastik, to už je jak u očkování na tomto servru. :zed: Zakladatelku jsem nijak neurážela a proto nechápu reakce ostatních.

sarinka83
Kelišová 5748 příspěvků 25.12.17 08:09

Ano se 4kama se to kazdemu říká ???????????? ze by to neudělala- vse vysvetlujici. Dobře žes to napsala. Dívej já jsem založila téma s dotazem ohledně augmentace..tj nečekám přece řeči typu že nechápeš jak do sebe někdo nechá říznout dobrovolně kvůli zvetseni. Čekám že napíšeš jak to bylo po 6 a více týdnech po augmentaci.. jenže na žádné jsi nebyla… @alisekR

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 25.12.17 09:21
@sarinka83 píše:
Ano se 4kama se to kazdemu říká ???????????? ze by to neudělala- vse vysvetlujici. Dobře žes to napsala. Dívej já jsem založila téma s dotazem ohledně augmentace..tj nečekám přece řeči typu že nechápeš jak do sebe někdo nechá říznout dobrovolně kvůli zvetseni. Čekám že napíšeš jak to bylo po 6 a více týdnech po augmentaci.. jenže na žádné jsi nebyla… @alisekR

Na tomto je nejlépe vidět, jak má hysterie blízko k hrudníku :roll: Nechápu tvoje neustálé vypichování mojí krátké věty. :mrgreen:
Moje mamka má soukromou RHC, mimo jiné se specializuje na lymfatické problémy po odstranění prsou a mízních uzlin při podobných zákrocích. Dělá to dvacet let. Protože mám na to certifikát, tak to příležitostně u ní dělám, když nestíhají s kolegyní. Za ty roky nám rukama prošly už stovky žen. Takže o hojení podobných věcí vím své. Ty ženy často přicházejí velmi brzo po zákroku, protože je třeba uvolnit lymfu v ruce, která se hromadí. Při té příležitosti často vidíme i proces hojení po odstranění a někdy i prosec hojení po rekonstrukci a implantaci, třeba po roce a půl. Nejsem tedy kritizující nanynka se 4. jak mě asi vidíš, ale člověk, který zákrocích na prsou něco ví. Snažila jsem se ti poradit, ale to stále ingnoruješ a pořád si meleš svou…jen kvůli jedné jediné větě, že „o podobném rozhodnutí si myslím své“ Už sem nebudu přispívat, protože tady je opravdu vidět, že jsi trochu nevyrovnaná a nějak nesmířená, nebo nevím, jak to napsat. :think: Přeju hodně štěstí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >