Reklama

Bolest a silné píchání v podbřišku v 9. měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jetotu
Povídálka 11 příspěvků 09.09.18 17:09
Bolest a silné píchání v podbřišku v 9. měsíci

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda je to normální mít silné píchání v podbřišku. Jsem teď 36+1. Na kontrolu jdu až za dva dny, ale bolesti mám už od pátku.. Nemůžu skoro ani sedět.. Když ležím je to lepší, ale jak v které poloze.. Nechci zbytečně s něčím plasit, či zase něco zanedbat.. Mamka říká, ať nic nedělám, jen odpočívám, ale to taky nejde. Někdo doma vařit musí…

Je to moje první tehu.. Doma už máme vše prichystane.. Ale ty bolesti jsou občas nesnesitelné.. Máte někdo s tímto zkušenosti? Prosím o radu.. Zda radši zajít k lékaři dřív nebo to už do úterý zvládnout.. Moc děkuji a přeji krásný den :srdce:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 09.09.18 17:14

@Jetotu já bych poslechla radu maminky,jestli ti není dobře. Já jsem měla taky bolesti a píchání,ale ne tak,že bych nemohla fungovat. Bylo to ale spíš od kyčlí,jak se tam vše připravovalo. Když už vařit,tak udělej nějakou rychlovku a alespoň na dva dny. Nepořádek neřeš,vím,že člověk chce mít před porodem vše připravené,ale ty poslední týdny jsou šílený.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 09.09.18 17:22
@Jetotu píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda je to normální mít silné píchání v podbřišku. Jsem teď 36+1. Na kontrolu jdu až za dva dny, ale bolesti mám už od pátku.. Nemůžu skoro ani sedět.. Když ležím je to lepší, ale jak v které poloze.. Nechci zbytečně s něčím plasit, či zase něco zanedbat.. Mamka říká, ať nic nedělám, jen odpočívám, ale to taky nejde. Někdo doma vařit musí…Je to moje první tehu.. Doma už máme vše prichystane.. Ale ty bolesti jsou občas nesnesitelné.. Máte někdo s tímto zkušenosti? Prosím o radu.. Zda radši zajít k lékaři dřív nebo to už do úterý zvládnout.. Moc děkuji a přeji krásný den :srdce:

Pro koho vařit?

gelion
Povídálka 14 příspěvků 09.09.18 18:06
@Jetotu píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda je to normální mít silné píchání v podbřišku. Jsem teď 36+1. Na kontrolu jdu až za dva dny, ale bolesti mám už od pátku.. Nemůžu skoro ani sedět.. Když ležím je to lepší, ale jak v které poloze.. Nechci zbytečně s něčím plasit, či zase něco zanedbat.. Mamka říká, ať nic nedělám, jen odpočívám, ale to taky nejde. Někdo doma vařit musí…Je to moje první tehu.. Doma už máme vše prichystane.. Ale ty bolesti jsou občas nesnesitelné.. Máte někdo s tímto zkušenosti? Prosím o radu.. Zda radši zajít k lékaři dřív nebo to už do úterý zvládnout.. Moc děkuji a přeji krásný den :srdce:

Mě taky ke konci hodně bolelo břicho. A tvrdlo :( Do 38. týdne můžeš na křeče brát i magnesium. Pak už ne, aby sis neoddalovala porod.
Proto jsem nic nedělala a jen čučela na bednu. Ale porod nešel. Museli mi ho vyvolávat.
Pro koho vaříš, když je to tvé první těhotenství? Jestli pro chlapa, tak se na to vykašli. Umí si snad něco uvařit i sám, ne? A jestli ne, popros mamku nebo tchyni. Kdo je blíž. Určitě ti rády pomůžou. Já se na konci těhotenství stravovala u tchyně. Nevařila jsem. Když jsem přišla domů z porodnice, vařil celý týden manžel, protože byl na otcovské dovolené a pak mi nosil kastrůlky s jídlem z práce. Je to učitel a u nich ve školní jídelně vaří opravdu dobře :D

Jetotu
Povídálka 11 příspěvků 09.09.18 23:12

Moc vám děkuji :srdce:
Budu se tedy snažit co nejvíce odpočívat a nic nedělat a uvidím co mi poví v úterý doktor..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >