Bolest a tlaky na čípku? 18 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.1.22 13:15

Bolest a tlaky na čípku? 18 tt

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo bolest jakoby na konci pochvy, či tlaky? Patří to k těhotenství? Roztahování..atd? Pravděpodobně na čípku, si myslím.

Resím dlouhodobý zánět v děloze a doktor si neví rady už. Respektive házel věci na slepo, teď udělal konečně štery, tak za týden snad.. :think: se posuneme.

Každopádně ve středu proběhla kontrola klasická, ale nezeptala jsem se na to zda měřil čípek.. ale v těhotenské prukazce, je napsáno všude 0, 0, 0,…atd. ale vaginální ultrazvuk mi nedělal, jen přes břicho a prohmataval uvnitř prsty.. kvůli tomu zánětu spíš, je možné, že proběhla kontrola i bez vaginálního ultrazvuku? Bojím se ohledně toho zánětu, který se nedaří dlouho vyléčit. To by na kontrole zjistil, ne? Že by docházelo ke zkracování?

Já si právě dnes uvědomila, že vlastně cítím takovou lehkou bolest a tlaky, které jsou na konci té dělohy a že to třeba vůbec k tomu zánětu nepatří. :think: myslím že na čípku, hádám.. A že mi lehce tvrne břicho (nebo mám ten pocit, nevím..) nebo cítím občas takový nepřiměřený tlak v břiše a na močový měchýř. Vůbec nevím jak to popsat. Chce se mi na malou, i přesto, že jsem byla.

Dneska proběhl stěr, to by si nejspíš také všiml, že je tam něco špatně? Ale o těchto věcech jsem mu neřekla, jsem si to uvědomila až doma. :think: rěšili jsme ten zánět a pálení v pochvě jen.

Jinak magnosovt mám domaale pravidelně neužívám. Mohu zase nasadit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.1.22 13:51
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo bolest jakoby na konci pochvy, či tlaky? Patří to k těhotenství? Roztahování..atd? Pravděpodobně na čípku, si myslím.

Resím dlouhodobý zánět v děloze a doktor si neví rady už. Respektive házel věci na slepo, teď udělal konečně štery, tak za týden snad.. :think: se posuneme.

Každopádně ve středu proběhla kontrola klasická, ale nezeptala jsem se na to zda měřil čípek.. ale v těhotenské prukazce, je napsáno všude 0, 0, 0,…atd. ale vaginální ultrazvuk mi nedělal, jen přes břicho a prohmataval uvnitř prsty.. kvůli tomu zánětu spíš, je možné, že proběhla kontrola i bez vaginálního ultrazvuku? Bojím se ohledně toho zánětu, který se nedaří dlouho vyléčit. To by na kontrole zjistil, ne? Že by docházelo ke zkracování?

Já si právě dnes uvědomila, že vlastně cítím takovou lehkou bolest a tlaky, které jsou na konci té dělohy a že to třeba vůbec k tomu zánětu nepatří. :think: myslím že na čípku, hádám.. A že mi lehce tvrne břicho (nebo mám ten pocit, nevím..) nebo cítím občas takový nepřiměřený tlak v břiše a na močový měchýř. Vůbec nevím jak to popsat. Chce se mi na malou, i přesto, že jsem byla.

Dneska proběhl stěr, to by si nejspíš také všiml, že je tam něco špatně? Ale o těchto věcech jsem mu neřekla, jsem si to uvědomila až doma. :think: rěšili jsme ten zánět a pálení v pochvě jen.

Jinak magnosovt mám domaale pravidelně neužívám. Mohu zase nasadit.

Jsem taky těhotná ted 23 tt, ty tlaky už sem řešila u sve dr, to jak píšeš to nepříjemný je to tím že se napínají vazy, vše se posunuje tělo se mění, tak to teda bylo u mě, s tím že mě doktorka kontrolovala taky prsty a říkala že je vše v pořádku, s tím že někdo nemá žadné problemy a někdo ano, jak se to rozpíná tak je to nepříjemný pokud to není velká bolest, nekrvácím, tak je vše v pořádku a je to opravdu normální.. takto to bylo u mě.. A magnosolf je jediný hořčík který se muže v těhotenství užívat :) Jinak když ti dělal stěr tak to byla i kotnrola a to by určitě si všiml že něco není ok.. držím palce ať je to v pořádku :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 14:03
@Anonymní píše:
Jsem taky těhotná ted 23 tt, ty tlaky už sem řešila u sve dr, to jak píšeš to nepříjemný je to tím že se napínají vazy, vše se posunuje tělo se mění, tak to teda bylo u mě, s tím že mě doktorka kontrolovala taky prsty a říkala že je vše v pořádku, s tím že někdo nemá žadné problemy a někdo ano, jak se to rozpíná tak je to nepříjemný pokud to není velká bolest, nekrvácím, tak je vše v pořádku a je to opravdu normální.. takto to bylo u mě.. A magnosolf je jediný hořčík který se muže v těhotenství užívat :) Jinak když ti dělal stěr tak to byla i kotnrola a to by určitě si všiml že něco není ok.. držím palce ať je to v pořádku :)

Děkuji moc, ten stěr dělal jen tím štětečkem a také prsty, úplně dozadu tedy nesahal, jako když se dělá cytologie z čípku. Čistě z pochvy to dělal.
Doufám že, ano, moc děkuji. Já na začátku měla právě jiné bolesti, takové pnutí a tahání a spíš v břiše. Tohle je jiné. Kdybych neměla obojí dohromady, tak to tak neřeším, ale jak je ten zánět a ještě ty tlaky uvnitř, tak už se bojím.
Jinak včera byl ještě velký ultrazvuk na genetice, přes břicho. Vše v pořádku bylo.tam spíš tedy koukala na ten vývoj miminka a zase přes břicho.
Jinak břicho nemám vlastně žádné skoro pořád, nějak se to tam musí pozměnit :palec:
Díky ti moc, uklidnila jsi mě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 16:24

Já měla bolesti, doktor si ze mě dělal srandu. Ale jakmile na vnitřním ultrazvuku viděl, že se ve 30tt otevírám zevnitř, tak už kmital a do smíchu mu nebylo…
A na to přišel až po tom vnitřním ultrazvuku. Předtím dělal jen vnější a jestli pohmatem už si nepamatuju. V nemocnici jsem pak ležela s pacientkou, které kvůli zánětu čípek úplně zanikl. Po správně léčbě antibiotiky to bylo lepší.
Tak snad to bude v pohodě. U každého průběh jinačí a uvidíš podle výsledků stěru.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat