Reklama

Bolest a zduření v podbřišku - mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 25.12.17 17:35
Bolest a zduření v podbřišku - mimoděložní těhu?

Zdravím, chci zeptat, jestli nekdo nemel podobne priznaky. Mam pozitivni tehu test, zpozdeni asi 10 dni. Obcas citim bolest na jedne strane podbrisku, myslim ze v miste vajecniku/vej­covodu? Ruku citim v miste bolesti zdureni, jakoby tvdou bulku. Tehotenstvi na sobe pocituji v napjatych prsou a bolavych bradavkach, jinak zadne nevolnosti. K dr. jsem objednana po novem roce. Spinila jsem jen jednou a opravdu velice malinko, skoro vubec hnedym vytokem. Muze to byt priznak mimodelozniho? Posledni dobou me tato myslenka casto napada. Mam za sebou jedno tehu a jeden SP a tuto bolest neznam. Dekuji.

Reklama

Reakce:

Lakejja
Kecalka 393 příspěvků 25.12.17 23:09

Muze, ale stejnou zkusenost nemam. U me to vypadalo tak, ze jsem zacala krvacet, myslela jsem, ze teda maly potrat, vecer ale nastoupila obvrovska bolest na zasazene strane. Okamzite pohotovost a na ni zjisteno mimodelozni tehu, takze okamzite pod kudlu. Mimodelozni lze castecne vyloucit dvemi hcg testy s odstupem nekolika dni (u mimodelozniho tehu neni narust dostatecne razantni jako u bezneho tehu)

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 26.12.17 08:29

@Lakejja A v kterem tydnu se ti to stalo? Ja jdu na gyndu zacatkem 8.tydne, driv me videt nechteli. Hcg mi asi ani brat nebudou, protoze bud neco uvidi nebo ne, si myslim.

Lakejja
Kecalka 393 příspěvků 28.12.17 01:09

@Ladeka Uz si to nepamatuju presne je to uz 6let, ale cca 7tt dle ms (mivala jsem extra dlouhe cykly) prave, ze nic nevideli na utz, nabrali mi hcg na potvrzeni, ze tehu je a neni videt v deloze, ze se neco deje a za 2h uz jsem byla v narkoze. Laparoskopicky odstranili vajecnik a bylo hotovo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >