Bolest a zduření v podbřišku - mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ladeka
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 25.12.17 17:35
Bolest a zduření v podbřišku - mimoděložní těhu?

Zdravím, chci zeptat, jestli nekdo nemel podobne priznaky. Mam pozitivni tehu test, zpozdeni asi 10 dni. Obcas citim bolest na jedne strane podbrisku, myslim ze v miste vajecniku/vej­covodu? Ruku citim v miste bolesti zdureni, jakoby tvdou bulku. Tehotenstvi na sobe pocituji v napjatych prsou a bolavych bradavkach, jinak zadne nevolnosti. K dr. jsem objednana po novem roce. Spinila jsem jen jednou a opravdu velice malinko, skoro vubec hnedym vytokem. Muze to byt priznak mimodelozniho? Posledni dobou me tato myslenka casto napada. Mam za sebou jedno tehu a jeden SP a tuto bolest neznam. Dekuji.

Reakce:
Lakejja
Kecalka 393 příspěvků 3 inzeráty 25.12.17 23:09

Muze, ale stejnou zkusenost nemam. U me to vypadalo tak, ze jsem zacala krvacet, myslela jsem, ze teda maly potrat, vecer ale nastoupila obvrovska bolest na zasazene strane. Okamzite pohotovost a na ni zjisteno mimodelozni tehu, takze okamzite pod kudlu. Mimodelozni lze castecne vyloucit dvemi hcg testy s odstupem nekolika dni (u mimodelozniho tehu neni narust dostatecne razantni jako u bezneho tehu)

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 26.12.17 08:29

@Lakejja A v kterem tydnu se ti to stalo? Ja jdu na gyndu zacatkem 8.tydne, driv me videt nechteli. Hcg mi asi ani brat nebudou, protoze bud neco uvidi nebo ne, si myslim.

Lakejja
Kecalka 393 příspěvků 3 inzeráty 28.12.17 01:09

@Ladeka Uz si to nepamatuju presne je to uz 6let, ale cca 7tt dle ms (mivala jsem extra dlouhe cykly) prave, ze nic nevideli na utz, nabrali mi hcg na potvrzeni, ze tehu je a neni videt v deloze, ze se neco deje a za 2h uz jsem byla v narkoze. Laparoskopicky odstranili vajecnik a bylo hotovo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >