Bolest beder a podbříšku - co to může být?

Anonymní
5.6.20 08:02

Bolest beder a podbrisku -co to muze být?

Přibližně tři týdny mě bolí v podbřišku a vystřeluje to do beder. V moči jsem měla bakterie a dostala jsem ATB na zánět močových cest. Podbřišek bolel stále, tak jsem byla odeslána na gynekologii, kde se zjistila cysta, kterou mi odstranily a že stěru vyšly kvasinky a enterokok. Dostala jsem Macmiror, ale na kvasinky zřejmě vůbec nepomohl, protože svědění mám stále. Navíc v podbřišku i tak pobolívá a v bedrech to samé. Dělali mi dvakrát velký ultrazvuk celého břicha a ledvin a vše v pořádku. Dělali mi utz vaginální sondou a také ok. Co by to mohlo být? Ta bolest v podbřišku je o dost lepší, ale ty bedra. Může to být i psychické? Před měsícem mi zemřela blízká osoba, tak jestli to nemůže být i tím? Vždyť by se určitě na něco přišlo po těch všech vyšetřeních…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8323
5.6.20 08:14

A nemůže to být od zad? Já mám občas bolesti bederní páteře a bolí mě to vždycky až do podbřišku, jako bych měla dostat menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
5.6.20 08:20

Tak psychika dokáže divy… Zvláště pak, když píšete, že jste nedávno přišla o blízkou osobu.

Já si před lety procházela podobnými bolestmi. Na gynekologii ani na rentgenu nic nezjistili - nikdo mi nedokázal říci, proč mám takové obtíže. Záda (a podbřišek) mě bolela při chůzi, při stání i při sezení - nejlepší bylo pouze ležet…

Až jeden skvělý fyzioterapeut, ke kterému jsem chodila, mi řekl, že mám zkrácené svaly a vazy křížovokyčelního skloubení. Vše bylo způsobeno špatnou psychikou. Pomohly rehabilitace s protahovacími cviky (včetně magnetoterapie), zmiňovaný fyzioterapeut a práce na psychických blocích.

Přeju, ať je Vám brzy lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 08:25

@Aduš8 ja právě nevím, ale asi určitě může. Jen mě nenapadlo, že by od zad mohl bolet podbřišek. Ale sedělo by to, protože to bolí tak jak popisujete, prostě jako než dostanu MS

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 08:28

@Petra_VM začalo mě to právě bolet týden po smrti babičky, která mi byla velmi blízká, tak se to nabízí, ale i ty záda nevylučuji. Zkusím se zeptat naší fyzioterapeutka, kam docházíme s dětmi

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama