Bolest beder v 5 měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 63 příspěvků 19.02.18 10:40
bolest beder v 5. mesici

Dobry den, mam uz nekolik dni bolesti zad v pravem boku. jsem v 5. mesici, minuly tyden jsem lezela v nemocnici kvuli tomu ze jsem mela bolesti v podbrisku, ktere ale presly a zacaly me tam hodne bolet zada. rekli mi ze to jsou ledviny, ze mi na ne miminko tlaci tak at lezim jen na leve strane. jinak kdyz to neustoupi tak mi pry zavedou stent do ledviny, coz ja vubec nechci. dnes mi doktor rekl ze zadne tabletky mi na to neda, jedine ten stent a ze je to nejaky zanet. ale v nemocnici mi nerekl nikdo ze je to zanet, dokonce mi na to davali novalgin injekce ktere pomahaly kdyz jsem v noci nemohla spat. prosim poradte co s tim, jsem uz zoufala, zadny stent zavadet nechci, nemam paleni pri moceni ani dalsi zadne urolog. problemy. boli me to nejvic v zadech v pravem boku a hl. v noci. co by pomohlo? predem dekuji za odpovedi.

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 19.02.18 10:45

A jsou to určitě ledviny? Jak ví že je to zánět dělali crp, krev moc? Mě taky hodně bolely záda jakoby v oblasti ledvin ale bylo to jen tím jak mimi rostlo. Může si koupit brusinky čaj myslím, pak záda v teple, a ležet. Pokud je to zánět tak vám může dát nějaké antb. Na přelecení ne?

HayLin
Stálice 63 příspěvků 19.02.18 10:51

@kavulenka v nemocnici mi delali ultrazvuk, jeden u gynekologa kvuli briska a dalsi na urologii, ze mam mensi mestnani v panvicce, ale to ma i mamka i sestra a nic jim neni. sestra byla uz 3× tehotna a nikdy takove bolesti nemela, to same moje mamka. samozrejme stale lezim, na zada si davam horky pytlik vody a to mi asoon trochu pomaha. take nechapu proc mi nechteji dat nejake tabletky. ve ctrvtek mam kontrolu, tak to budu muset asi vydrzet ale minulou noc jsem to uz nemohla vydrzet. spatne se mi z te bolesti dychalo a mam pocit ze to jsou zada ne ledviny. prece jen me to boli jen na jedne strane. :nevim:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 19.02.18 15:08

Dobrá tak bych si zašla k obvodnímu s bolestí v zádech ať vám vezme krev, moc, crp to bude asi základ já taky problém řešila u obvodní bála jsem se jestli to nemůžou být játra se bylo ok a já to holt musela vydržet. muzou to být plotýnky? A pokud pomáhá teplo tak nahrivat sprchou záda. Pokud je to od zad jakože páteře tak nezbyde než vydržet. nebo zkusit k rehabilitační ať to zatejpujou nebo na to mrknou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >