Bolest během sexu-rady?

Anonymní
12.2.21 08:46

Bolest během sexu-rady?

Zdravím, poprosil bych o radu, s přítelkyní máme takový problém, že ačkoliv mám sice trošku větši penis(spíše do délky) ona nemá žádný problém s lubrikací, málokdy jsme měli problém, že by to mazalo, a dokonce i když jsme použili lubrikant, vždy nás do nějaké míry bolí sex(spíše mě) záleží na poloze, nejvíce na koníčka, ale i zezadu, už nevíme moc, co s tím, máte někdo nějaké rady a zkušenosti proč se tuto děje? díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
965
12.2.21 10:11

Ženy trpící srůsty nebo otočenou dělohou, či endiometriozou, to tam mají jakoby užší. Nevím jak to říct, já mám otočenou dělohu, mám ji níž než by měla být, takže když přítel jde více do hloubky, tak mi o ni naráží, je to jak v které poloze, většinou pokud žena je v 90% úhlu, což je zrovna u tvých popisovaných poloh. Ale spíš by to mělo bolet víc ji jak tebe :oops:
Otočenou dělohu ji zjisti gynekolog, ostatní zmiňované věci se zjisti jej při laparoskopickem zákroku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 21:15

@Markéta188 aha, děkuji moc za radu, o otočení dělohy jsem opravdu nevěděl, ale jak je možné že to bolí i když je to lubrikováno dostatečně? to mě vrtá hlavou
jí většinou uvnitř, mě jakoby též „uvnitř něj“)

• Citovat
  • Nahlásit
965
12.2.21 21:40

No nedokážu si představit jak to bolí tebe, ale protože s tímto problémem bojují, tak vím jak to dokáže být nepříjemné. Ono je to v podbrisku jakoby umístěno všechno jinak. Není tam ta hladká svalovina a pružnost, která má dodávat pohodlí při sexu. Navíc pokud má srusty nebo otočenou dělohu, tak se těžko dostaneš do té hloubky, protože tam prave na ty srusty nebo dělohu narazis. Možná to způsobuje bolest i tobě. Lubrikant nepomůže, já mám osvědčené jen asi 2 polohy při kterých je to Ok. Musíte si najít tu svou, kdy vám to nebude nepříjemné.
Možná té uvádím do omylu a vůbec takový problém tvá přítelkyně mít nemusí, ale pak nechápu z jakého jiného důvodu by to bolelo i tebe. Ať se přítelkyně nebojí a sdělí své problémy gynekologovi, všechny tyto potíže muže vyřešit jednoduchý zákrok.
Ještě mě napadá, ze stáhnotou svalovinu a jakoby pocit sucha někdy muže způsobit antikoncepce, tak pokud ji přítelkyně bere a před tím tyto problémy neměla, tak by to mohlo být i tohle :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 21:53

@Markéta188 Když to hodně zjednoduším lidově, vždy tam dostanu tak půlku a potom se mi jakoby podlamuje uprostred, dává to smysl? 😆

• Citovat
  • Nahlásit
965
12.2.21 21:56

A měli jste někdy normální sex? Jak dlouho spolu jste?
Promiň ze se ptám, ale muže to souviset i s nervozitou partnerky, ona se vevnitř jakoby stáhne a dal té to nepustí dokud nebude uvolněná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 22:00

@Markéta188 ano to jo, fakt si myslím že to určitě není nijak vyloženě násilne, jen to Teda nechápu co je mě, možná spíš já ho mám divny, nevím proč se mi to děje no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
965
12.2.21 22:02

No pokud se ti v půlce jakoby,,zlomí,, tak nemusíš mít dostatečnou erekci, tudíž ho dal ani nedostaneš a je jasný ze vás to bude bolet oba.
Ale to by si asi poznal… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 22:05

@Markéta188 jj tak nějak, jenže není na to ta vagína či děloha moc měkká aby mě to bolelo? Možná jsem jen citlivý no

• Citovat
  • Nahlásit
965
12.2.21 22:10

Pokud nemáš dostatečnou erekci tak té to bude bolet i v měkkém prostředí, i kdyby jste tam dali kilo lubrikantu. S tím už mám taky zkušenosti. Ono se to stává, muzes mít jen blbé období. Zkuste s partnerkou zapracovat na delší předehře, něco co se ti fakt líbí a nabudí tě. Mohlo se ti to stát jednou a pak už se z toho stane spíše psychologicky problém. Před každým sexem nejspis myslíš na to, co když se to stane zase, až se to stane. Tyhle problémy jsou v hlavě. Udělejte si s přítelkyni hezky večer a vůbec nad tím nepremyslejte. My jsme s přítelem měli podobný problém a trvalo to půl roku než se to urovnalo. Ono to dřív nebo později půjde, buďte trpěliví :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 14:45

@Markéta188 jojo, erekce bývá tak 6-7/10tak jsem myslel že to stačí, může to byt i tou velikosti? Jinak, jakože to bolí i v měkkém prostředí? Pac jsem myslel že tam není nic co by mi ho pořádně zkroutilo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 02:26

@Markéta188 takže jaktože iv měkkém prostředí? protože vagína je fakt memý sval, nechápu to :/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat