Bolest bradavek a těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.20 17:13

Bolest bradavek a těhotenství

Dobrý den, měla bych dotaz. Mám už tak týden bolestivé bradavky, hlavně na dotek (normálně je ale citlivé vůbec nemívám). Mám nitroděložní tělísko na pět let, ale už ho mám o půl roku déle (gynekolog mi řekl, že by mělo ještě fungovat) ????????‍♀️ Tak teď se chci zeptat, jestli je možné takhle s tělískem otěhotnět? Má s tím někdo zkušenosti?
Děkuji ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2821
3.1.20 17:28

A co test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11770
3.1.20 17:30

Test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 17:31

Ten jsem si ještě nedělala. Nechci moc plašit, když nevím jestli je to možné otěhotnět takhle s nitroděložním tělískem.

• Citovat
  • Nahlásit
2821
3.1.20 17:34

Vyloučeno to není, jedině test ti to poví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
3.1.20 17:34

A proč by to nebylo možné? Už ho tam dávno nemusíš mít. A nebo můžeš, ale nefunkční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24304
3.1.20 17:37
@Anonymní píše:
Ten jsem si ještě nedělala. Nechci moc plašit, když nevím jestli je to možné otěhotnět takhle s nitroděložním tělískem.

Nechceš plašit, proto jdeš založit diskuzi na internet, místo abys na záchodě počůrala papírek za 15 korun :roll: tak si představ, že my nevíme, jestli jsi těhotná. To je překvapení, co ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15656
3.1.20 17:39

By to mělo fungovat, tak na to bych se fakt nespolihala. Zkus test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13474
3.1.20 17:43
@terien píše:
Nechceš plašit, proto jdeš založit diskuzi na internet, místo abys na záchodě počůrala papírek za 15 korun :roll: tak si představ, že my nevíme, jestli jsi těhotná. To je překvapení, co ;)
:lol: :lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.1.20 17:59

@terien já nechápu, proč takoví lidi jako ty vůbec komentují… paní se ptala, jestli je to možné a jestli s tím má někdo zkušenost. Nemáš s tím zkušenost, tak nekomentuj blbými komentáři. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13474
3.1.20 18:02

@Ina_simun hele a myslis, ze tady na emiminu jsou vsechny vedmy s kristalovou kouli? je takovej problem zajit do. lekarny? stejne ji odpoved ano ne v nicem nepomuze :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.1.20 18:09

@katkalaila k tomu, jestli s tím má někdo zkušenost, ten dotyčný nepotřebuje křišťálovou kouli. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13474
3.1.20 18:12

@Ina_simun ne to nepotrebujes ale zkusenost jednou, dvou,, atd se nemusi implementovat na jeji pripad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 18:21

Taky se vás neptám jestli jsem nebo nejsem těhotná. Pokud nemáte odpověď na mou otázku, tak nechápu proč tu vůbec píšete. Zajímá mě jenom jestli už to někdo zažil to je vše.

• Citovat
  • Nahlásit
24304
3.1.20 18:51
@Ina_simun píše:
@terien já nechápu, proč takoví lidi jako ty vůbec komentují… paní se ptala, jestli je to možné a jestli s tím má někdo zkušenost. Nemáš s tím zkušenost, tak nekomentuj blbými komentáři. :palec:

Možné to je, to paní musí vědět, jestli není úplný negramot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat