Bolest bradavek, bílý hustý výtok

Anonymní
26.10.20 16:52

Bolest bradavek, bílý hustý výtok

Ahoj, chci se zeptat už mě týden bolí neuvěřitelně prsa, a teď mám bíly nazápachajíci výtok, jsem nafouknutá jako balon. Nevíte čím to může být? Těhu test se mi nechce kupovat nemyslím si že bych měla být v tom mám tělísko. A pár dnů v měsíci lehnouce špiním, ale na to je brzo onehda jsem “ tyhle své dny” měla. Je tu někdo kdo otěhotněl přes tělísko? Doufám zě to přejde četla jsem že těhu s tělískem je nebezpečně že to může poškodit plod… 8o a na víc se na mimi ani na potrat necítím :think: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Qwentin
26.10.20 17:02
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat už mě týden bolí neuvěřitelně prsa, a teď mám bíly nazápachajíci výtok, jsem nafouknutá jako balon. Nevíte čím to může být? Těhu test se mi nechce kupovat nemyslím si že bych měla být v tom mám tělísko. A pár dnů v měsíci lehnouce špiním, ale na to je brzo onehda jsem “ tyhle své dny” měla. Je tu někdo kdo otěhotněl přes tělísko? Doufám zě to přejde četla jsem že těhu s tělískem je nebezpečně že to může poškodit plod… 8o a na víc se na mimi ani na potrat necítím :think: :think:

Tak pokud tě neuvěřitelně bolí prsa, máš výtok, je nejlepší jít na mammologii, tam berou bez objednání. Udělají ti minimálně ultrazvuk, vezmou stěry, podívají se na to a budeš vědět na čem opravdu jsi.

• Citovat
  • Nahlásit
1518
26.10.20 17:03

Co takhle jít k Dr? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3633
26.10.20 17:24

Musíš na gyndu.

• Citovat