Bolest bradavek - nekojící, netěhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 30.03.19 08:36
bolest bradavek - nekojící, netěhotná

Dobré ráno,
předem říkám, že v pondělí volám gynekologovi, ale zajímají mě vaše zkušenosti.
cca od čtvrtka mě bolí bradavky, na dotyk, když se po nich tře prádlo. Přirovnala bych to bolesti, jako když jsou ožužlaný od mimina, případně mě podobně bolely když jsem čekala druhý dítě.
Nekojím už 4 roky.
Těhotná nejsem - musela bych být z minulého cyklu, mezitím proběhl menses a teď jsem si pro jistotu udělala test - negativní.
Jsem cca v půlce cyklu, nicméně si myslím, že podle bolesti v podbříšku a plodného hlenu už ovulace proběhla a to celkem brzo po skončení menses - nicméně testy nedělám, teplotu neměřím, takže sleduju jen tyto znaky.
Prsa mě vždy bolí před MS, ale to mě bolí prsa nikoli bradavky.
Máte někdo zkušenost? Zarudlé asi ani nejsou, změny na prsou nepozoruju.
Takže máte někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8168 příspěvků 30.03.19 08:39

Takhle mě začaly z ničeho nic bolet po ovulaci a trvalo to až do menzes. Přišlo to, trvalo asi dva roky každý měsíc a pak to zas přestalo.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 30.03.19 08:42

@Janli hele a neměla si k tomu třeba i návaly a časté močení? :-D

free333
Generální žvanilka 23425 příspěvků 30.03.19 08:43

@lleennttiillkkaa

Zrovna ted tohle mám, někdy příští týden to dostanu, nijak to neprožívám :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 30.03.19 08:46

@free333 já to mám dostat až za 14 dní. Já to taky neprožívám, jen prostě tohle se mi neděje normálně, trochu mě to vyděsilo, když teda pominu to, že je to fakt nepříjemný.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9068 příspěvků 30.03.19 08:50

@lleennttiillkkaa

Ahoj,

jak už holky píší, některé takto mají citlivá prsa při oulaci či menstruaci. Pokud při zmáčknutí nevytéká nějaký výpotek, tak bych to nechala na to pondělí k doktorovi. Ale myslím si, že to bude normální a přisuzovala bych to právě te ovulaci. Ale je dobře, že pro jistotu budeš konzultovat s doktorem. Raději zbytečně, ale být v klidu a mít jistotu, nežli něco zanedbat a pak si to vyčítat.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 30.03.19 08:52

@chs.jasmin tak a teď jsem tedy zjistila, že z jednoho něco teče. V pondělí volám, zase nejsem hysterka, abych s tím jela na pohotovost. Věřím, že to bude normální, hormonální, ale jak říkáš jistota je jistota.

free333
Generální žvanilka 23425 příspěvků 30.03.19 08:53
@lleennttiillkkaa píše:
@free333 já to mám dostat až za 14 dní. Já to taky neprožívám, jen prostě tohle se mi neděje normálně, trochu mě to vyděsilo, když teda pominu to, že je to fakt nepříjemný.

Já to takhle mám pravidelně, takže jsem už zvyklá…
Krom toho mě píchá občas v pravém vaječníku, jak to příští týden dostanu, takže bradavky mi přijdou zanedbatelné… :D

Ale jestli jsi z toho nějak vyděšená, tak se porad s MUDR, ale bude to opravdu hormonální…
S příchodem MS to přejde…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 30.03.19 08:54

@free333 no vida, píchání ve vaječníku ještě nemám :-D

chs.jasmin
Echt Kelišová 9068 příspěvků 30.03.19 09:02
@lleennttiillkkaa píše:
@free333 no vida, píchání ve vaječníku ještě nemám :-D

Aby se za hodinu nedostavilo i to :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 09:06

@lleennttiillkkaa jakou to ma barvu? Jestli to je pruhledne, mlecne nebo i nazloutle, nic to neni, proste jen hormonalni zalezitost. Muze to tect i z obou. Bolesti bradavek muzou vzniknout pri ovulaci a trvat az do konce cyklu. Nejaky vykyv. Ani bych s tim nikam nesla, delam v oboru. Jedine kdyby to trvalo par mesicu treba.

free333
Generální žvanilka 23425 příspěvků 30.03.19 09:24
@lleennttiillkkaa píše:
@free333 no vida, píchání ve vaječníku ještě nemám :-D

Tak to já ano, před MS, před ovulací, při ovulaci - prý mám bouřlivou ovulaci dle dr. a některé ženy to tak mají…

Takže jsme cyklické a ano to zase přejde , ale raději si prosím s tím dojdi, at máš klid, pak dej vědět, jak to dopadlo… :kytka:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 30.03.19 09:30

@free333 já zase při ovulaci a menses cítím jizvu po císaři. Doktor říkal, že je to dobře, je je vidět, že mi děloha dobře pracuje :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 09:52

@lleennttiillkkaa Mohla bys pak prosím napsat, jak to dopadlo u dr.? Tenhle cyklus se mi děje něco podobného, začalo to kolem ovulace a trvá nadále (MS očekávám cca za týden). Normálně se mi to nestává. Mám ale i celkově víc citlivá až trochu bolavá prsa. Z jedné bradavky mi při silnějším zmáčknutí vytekla kapka průhledné tekutiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 09:52
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa jakou to ma barvu? Jestli to je pruhledne, mlecne nebo i nazloutle, nic to neni, proste jen hormonalni zalezitost. Muze to tect i z obou. Bolesti bradavek muzou vzniknout pri ovulaci a trvat az do konce cyklu. Nejaky vykyv. Ani bych s tim nikam nesla, delam v oboru. Jedine kdyby to trvalo par mesicu treba.

A co te tada je za tu tekutinu? Něco takového mám, viz můj předchozí příspěvek. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama